Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolnak a rockerekrol...

Mit gondolnak a rockerekrol altalanosan? Es hol mennyire toleraljak oket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy a rockzene alapvetően a művészet egyik ága (még ha sokan sajnos önös érdekeikre is használják fel) így azt kell hogy mondjam hogy ha valaki például a munkahelyén azt mondja hogy "Voltunk rockmaratonon" az majdnem egyenlő azzal mintha valaki azt mondaná "Szétnéztünk a Szépművészeti Múzeumban". Nem attól lesz valaki rocker hogy +50C°-ban is fekete bőrkabátban meg bandás pólóban jár. Attól csak büdös lesz meg hülye.
2012. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk a rockereket, gótokat lecsicskázzák. Mert már "kimentünk a divatból". A sok gyökér divatmajom nem tudja értékelni a múltat.


Fogyunk, bäzmeg. Nagyon fogyunk.

2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én többnyire rocker vagyok de ez kívülről nem látszik
2012. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem öltözik és viselkedik egy rocker polgárpukkasztóan, akkor nem fogják kirekeszteni pusztán a zenei ízlése miatt. Max. rácsodálkoznak hogy jéééé, te ezt hallgatod? Az meg hogy ki hogy tölti a szabadidejét, 'dizsiben' vagy rockkocsmában, full magánügy, e miatt sem ér senkit hátrányos megkülönböztetés sztem. Ésszel kell csinálni ezt is, tehát iskolába/munkahelyre úgy öltözni ahogy illik, nem kell rózsaszín ing meg neonzöld nyakkendő, de azért ne zenekaros póló meg szöges dzseki. Viszont szabadidőben nyugodtan mehet ami belefér, max. le ne adja a híradó :D Am. szerintem egy emos vagy rapper vagy akárki ha nagyon különcül öltözik/viselkedik, azt ugyanúgy nem tolerálják mint egy feltűnősködő rockert.
2012. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mifelénk a rocker az egyenlő az emossal.

Az itteni divatmajmok nem tudják megkülönböztetni.

2012. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jah....de en kivancsi vok h mashol mi vn
2012. febr. 8. 15:57
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy meg sokaknak nm tecik a rock mert nkik az a jo ha meg a csapbol is techno folyik ami sztem szar es nm lehet zenenek nevezni de mint mondtam kivancsi vok h ki mit gondol (nm mintha erdekelne)
2012. febr. 8. 15:59
 8/8 A kérdező kommentje:
marmint az izlesem marad
2012. febr. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!