Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én nem furcsálom hogy...

Csak én nem furcsálom hogy teljesen eltünt a Tokio Hotel a népszerüségböl? Egyettértetek azzal hogy a tehetségtelenségük miatt tüntek el?

Figyelt kérdés

Csak egy pénzes valaki karolta fel öket?

Belölük indult el az emo stílus??



2012. febr. 22. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem fura, ami azt illeti sose jutnak eszembe:D

Gondolom nem meglepő, hogy nem jön be amit csinálnak, de az emo stílus nem belőlük eredt, ők követték azt az irányzatot.

2012. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mióta van SP meg Fluor, az emberek inkább a hazai kreténeket szidják, és megfeledkeznek a külföldiekről.
2012. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem oszlottak még fel??
2012. febr. 22. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezeknek semmi köze az emo stílushoz.Hasonlítsd össze a frontembert egy emoval.Totál különbözik mind a kettő.


Egyébként várható volt hogy nem alkotnak maradandót.

2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön még lehetett nemrég hallani róluk, amikor már el is felejtette itthon őket mindenki. Valami amerikai díjat kaptak, ha jól emlékszem.

Amúgy furcsa, de én régen nagyon utáltam őket. Az egészet, ahogy össze voltak rakva, meg minden, kinézet, zene. DE nemrég meghallgattam pár számukat, és nem is olyan rosszak. Jó, nem egy atyaúristen nagy zenekar, de vannak egész hallgatható számaik, a Spring Nicht nekem kifejezetten tetszik. És valahogy még mindig jobbnak, meg hitelesebbnek látom őket, mint pl. Justin Biebert.

Gondolom most majd kapom a sok mínuszt, de nálam simán hallgatható kategóriába kerültek.

2012. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Kinek a pap, kinek a paplan.

Én az összes divatzenét utálom.

2012. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tűntek el... Billnek meg Tomnak van egy appje, azon keresztül tartják a kapcsolatot a rajongókkal, és ott olvastam, hogy dolgoznak már az új albumon. Az viszont nem megy egyik napról a másikra, a Humanoidot is 2 év 'szünet' után adták ki.

Láttam egy műsort vagy mit, ami arról szólt, hogy hogyan lettek sikeresek, stb., az volt a címe, hogy 100% Tokio Hotel. Ha ezt megnézed, akkor láthatod, hogy nagyon is sok mindent tettek a sikerükért, kiskoruk óta zenélnek, és alapból egyáltalán nem voltak gazdagok. (Igen, én elfogult vagyok, de ez tényleg így van:D) Nekem a TH a kedvenc együttesem, ezért szerintem nyilván nagyon tehetségesek, de ez csak az én véleményem.

Viszont... mindezektől függetlenül vesztettek a népszerűségükből. Pl. azt hallottam, hogy a Humanoid City Turnéjuk elég rosszul sikerült, nem nagyon voltak teltházak meg ilyesmi, mondjuk én sajnos nem voltam koncerten, ezt csak hallottam. Viszont azt egyre többet olvasom, hogy sokan elpártolnak tőlük, mert már nem a régiek blabla... Hát nem tudom, elég sok minden kering a TH-ról, főleg Billékről, hogy nincs már túl sok pénzük, meg hogy csak hazudnak az új albumról (mondjuk én az utóbbit nem hiszem el...).

Szerintem majd ha lesz új album, meg turné, akkor eldől, hogy mi is van.

Az emo biztos nem tőlük indult, mert nem emok:)

2012. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor milyen stìlust kèpviselnek?

mert rockot ès metàlt biztos nem!

2012. febr. 25. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én ezekbe a kategóriákba sorolnám őket: pop rock, alternatív rock, elektronikus rock (nem a korábbi zenéik)
2012. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Furcsa az egész, évekkel ezelőtt ki nem állhattam őket, most meg nem tudom megunni a zenéjüket XD
2012. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!