Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hasonló együttesek...

Milyen hasonló együttesek vannak? (rock, metál)

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ROCK legyen (tehát NE rap, NE pop, meg ilyenek), azon belül hard rock, progresszív metál, szimfonikus rock, nu metál, black metál, power metál és főleg heavy metál jöhet.


Lehetőleg legyenek a zenék olyanok, hogy az énekesnek VAN tiszta hangja, de azért hörögni is tud nagyon keményen, és az lenne a legfontosabb, hogy dallamos, élvezhető zene legyen. Lehetőleg olyan, mint a Slipknot - Duality, vagy a Linkin Park - Numb.


Nem kell említeni: Dream Theater, Linkin Park, Slipknot, Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, System Of A Down, Depresszió, Tankcsapda, Road, mert ezeket ismerem.


Remélem, nem nagy kérés. Előre is köszönöm :D



2013. jan. 10. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Guns N Roses, ACDC, Aerosmtih, Alvin és a Mókusok, Autograph, Black Sabbath, Bon Jovi, Cinderella, Deep Purple, Def Leppard, Dio, Disturbed, Dokken, Eagles, Edda, Europe, Extreme, Great White, Hanoi Rocks, Hooligans, Inner Circle, Jimi Hendrix, Jimmmy Barnes, Joan Jett, Journey, Judas Priest, Kalapács, Kerozin, KISS, L7, Led Zeppelin, Lenny Kravitz, Lord, Loverboy, Lynyrd Skynyrd, Metallica, Moby Dick, Nazareth, Nickelback, Nirvana, Mötley Crüe, Ossian, Ozzzy Osbourne, P Mobil, Papa Roach, Pearl Jam, Pink Floyd, Pokolgép, Rainbow, Republic, REM, Rise Against, Rose Tatto, Sammy Hagar, Scorpions, Sing - sing, Status Quo, Steppenwolf, Survivor, Rolling Stones, The Who, The Police, Three Days Grace, Twisted Sister, U2, Van Halen, Velvet Revolver, Whitesnake, Winger, Y&T, Yes, Zorall, ZZ Top.


picit sok bizt van benne csomo amit már ismersz de az összesnek van jószáma ha nem is mind de van minimum 1-1. nem mindegyik metál meg ilyesmi de rocknak mind rock. :D remélem jók és segitettem ;)

2013. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt az előzőből:

Haggard

Powerwolf

Epica

2013. jan. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon jók ! :D
2013. jan. 11. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Black Veil Brides-t szeretem :) glam metál és hard rock
2013. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
papa roach, rammstein, three days grace
2013. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

As I Lay Dying


[link]


Ez elég dallamos.

2013. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Orden Ogan-t és a Ghost B.C. se hagyd ki! :)

a kedvencem: orden ogan - we are pirates, Mystic Symphony, The Things We Believe In és a welcome liberty

2014. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Előző vagyok!

eszembe jutott még a Manowar, ő tőlük pedig ajánlom a Warriors of the World United című számát!

2014. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szintén az előző vagyok!

A "Paddy in the rats" is nagyon jó, ők magyarok amúgy, csak nem magyarul énekelnek!

2014. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!