Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lana Del Rey idézetek magyarul?

Lana Del Rey idézetek magyarul?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 20:23
 1/6 anonim válasza:
Ha mindent megkapsz, amire csak vágytál, aztán elveszíted, akkor ismered meg csak az igazi szabadságot.
2013. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
"Pepsi kóla izű a puncim"
2013. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, kussoljál be a hazugságaiddal, jó?!:)kösz.
2014. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lk554s9Tpus


Mégis hogyan fordítanád le az első sort, hmm?

2014. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor valaki más boldogsága a te boldogságod...az a szerelem"

"Nem számít, hány ember ad nekem tanácsot, azt fogom tenni, amit a szívem mond nekem."

"Ha olyan zárkózott vagy, mint én, és egy ideig magányos is voltál, majd találsz valakit, akit megért téged, igazán ragaszkodni fogsz hozzá."

"Megbántott, és én igaz szerelemnek éreztem. Megtanította, hogy sosem elég, ha szeretem."

"Úgy ítélnek meg, mintha egy képeskönyv lennék - a színek alapján. Mintha elfelejtettek volna olvasni..."

"Bocsáss meg az ellenségeidnek de sose felejtsd el a nevüket"

"Mikor majd Isten előtt állok az életem végén, remélem, az ég világon semmi sem maradt már a tehetségemből, és azt mondhatom, 'mindent kihasználtam, amit adtál nekem' "

"Egy férfi egoja csak annyira törékeny, amennyire egy nő szíve"

"a legragyogóbb mosolynak van a legsötétebb múltja"

" a pénz a siker himnusza"

"Régebben kíváncsi voltam, vajon Isten terve volt-e, hogy annyi ideig kellett egyedül lennem életemben. De aztán békére leltem. Megtaláltam a boldogságot az emberekben és a világban."

2014. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!