Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? BEATLES VS ONE...

Melyik a jobb? BEATLES VS ONE DIRECTION

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Te viccnek szánod a kérdést? Hát persze hogy a 1 dirrecion
2013. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
haha.. ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy ki a jobb focista, én vagy Ronaldinho
2013. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Ez elég szubjektív,ember válogatja számomra a Beatles mert ők lettetek valamit az asztalra,egy kort nagyban meghatároztak,szóval a kettő egyenlőre össze sem rakható.
2013. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly kérdés? Rendben, hogy mindenkinek más a zenei ízlése, de szerintem a kettő nem összehasonlítható. Majd ha 40-50 év múlva még emlékszünk a One directionra, akkor beszélhetünk róla. Nem sértésnek mondom, egy rajongó se vegye magára, csupán nem egy súlycsoport a két banda.
2013. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Egyértelműen a Beatles!!

Szerintem a két együttes NEM összehasonlítható.

2013. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarna bárki is egy darab $zarkupacot összehasonlítani a Beatlessel?Első válaszoló vagy nagyon vicces vagy tényleg komolyan gondolja,hogy a világ egyik legismertebb,legjobb zenekara vetekedhet egy ilyen falrahányt szutyokkal.
2013. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Beatles. Ez hülye kérdés volt.
2013. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám összehasonlítani. A különbség nem mérhető emberi mértékkel...

Természetesen csak a Beatles javára, de gondolom ez egyértelmű.

2013. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, hogy a Beatles. Olyan apróságokkal nem is jönnék, hogy több műfajt teremtettek meg, ők adták az első stadionkoncertet, stb, éppen elég az, hogy több, mint negyven évvel a feloszlásuk után is nagyon sokan ismerik és szeretik őket, fogadni mernék, hogyha olyan 2050 körül megkérdeznénk pár embert, akkor a Beatles-t többen fogják ismerni, mint azt az alja vandájreksönt.
2013. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4%
one direction. sokáig nem szerettem őket, de egyre jobb számaik vannak, amit úgy fedeztem föl, hogy nem az agyonnyomatottakra kerestem rá a youtube-on.
2013. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!