Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? BEATLES VS ONE...

Melyik a jobb? BEATLES VS ONE DIRECTION

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 16:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

jajj most ide kommentelgettek a kis 13 éves pics1k(tisztelet a kivételnek), hogy hát persze h a one direction........egy számukat se ismered és akkor itt felteszed a szaros kérdésedet...

A beatles megváltoztatta a világ zenéjét, nem csak a cuki kis b1zi fejükért szeretik őket.

2013. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Beatles *.* :D
2014. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Régen a Beatles most az 1D. De a kérdés alaptalan mert majdhogynem 50 év van a két banda között, szóval nem nagyon lehet őket összehasonlítani.
2014. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez értelmetlen kérdés. A két banda teljesen más, a Beatles pár évtizede volt menő. A 1D most
2014. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
One direction ?! komolyan?? viccelsz? a Beatles lerakott valamit az asztalra one direction sose fog ki emlékszik majd rá 40-50 év mulva? a beatles jó (szerintem) jó zenéjük van ennyi :)
2014. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájt... Hulxe vagy b+?! U.i.: meg ne emlitsd azokat a b*zikat egy ilyen korszakoalkoto egyuttes nevevel egy mondatban legkozelebb
2014. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A beatles tarolt, bukott....

A One Direction ott elbukott hogy megalakult....

A Beatles számai egy nap az ének órákon fognak szólni, úgy mint pl.: mozart



A Beatles mellett szóljon még az is hogy miután feloszlottak sikerüt megcsinálni az egyéni karaaktereiket is.... a yesterday a beatlestől az a szám ameiket a legtöbben feldolgozták.....akkor még ők adták el mai napig a legtöbb lemezt is.....én 14 éves vagyok, és egy one direction számot se ismerek de a beatles-től kapásból felsorolok 10-15-öt ..

2014. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

A probléma az, hogy azok akik a Beatles mellett szólnak azok nem ismerik az 1D-t.

Az előttem lévő válaszolóra gondolok pl. Azt mondod az 1D szar, de egyetlen számukat sem ismered, vagy tudod felsorolni. Na látod, pont ez az! Nem is ismered őket, nem tudod kik a banda tagjai, hogy honnan indultak, hogy milyen a zenéjük vagy hogy miről énekelnek. Nem ismered őket, de Beatlest igen, és akkor az 1D biztosan szar.

Én pártatlan vagyok, vagyis inkább nem szólok semmit.

Az 1D-t ismerem elég jól, szerintem semmi gond nincsen a zenéjükkel, sem velük. De nem szólóm le a Beatles dalait, mert nem ismerem őket, hallottam már számukat, de nem tudom pontosan kik ők és ezért nem nyilatkozom ezzel kapcsolatban.

Úgyhogy ezt mindenki gondolja végig. Csak akkor mond hogy az egyik vagy a másik szar ha mindkettőt alaposan átvizsgáltad és ismered is.

2014. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

én nem írtam a one direction-ról hoGY szar..

leírtam hogy szerintem miért jobb az egyik mint a másik.

Nem azt írtam hogy nem hallottam egy számot sem

hanem hogy egy zenéjüket sem ismerem.. ezzel arra célzok nem ismerem a dolgokat úgy mint a te szinvonalad

2014. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha zeneileg nézzük,a Beatles természetesen jobb.Fényévekkel.A 2 stílust nem lehet összehasonlítani,de a minőségüket igen.Amit az 1D "énekel" az nem korszakalkotó,hanem langyi,nyálas dalok feljavított hanggal.Ez nem minőségi.

Persze lehet azt nézni,hogy 1D milyen jófej,kedves és vidám társaság.Oké,csakhogy elvileg ők énekesek,és egy zenei együttesnek az kéne legyen a célja,hogy jó,igényes és sokszínű zenét játsszanak.Ők meg nem ezt teszik,úgyhogy modellnek kéne menniük,vagy humoristáknak,vagy mit tudom én,de a zenéhez nincs sok közük.

2014. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!