Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2014-es Tomorrowland 2014....

2014-es Tomorrowland 2014. július 18-19-20. és 2014. július 25-26-27.! Ki megy közületek és mikor?

Figyelt kérdés

[link] Itt érdemes jegyet venni.


Én a 2. időpontban gondolkodom. Sajnos egyik barátnőm sem egy koncertes,egyedül mennék. Ezért gondoltam,hogy hátha itt megismerek embereket és nem csak utazás közben :D


Bővebb tájékoztatás reményében 2 percen belül írok is nekik emailt :)



2013. dec. 4. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok hogy szerencsés vagy..:) Minden álmom hogy kijuthassak oda, de ez nekem túl költséges...:)
2013. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Istenem. én már most arra gyűjtök hogy jövőre sikerüljön annyi pénz összeszedni rá. De mennyi esélye van az embernek jegyet szerezni? Messze van még és bocsi hogy offolok de mennyibe kerül a busz vagy a repcsijárat budapestről?
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdés megjegyzésrovatában már belinkeltem azt a Facebook oldalt,ahol jegyet lehet venni. Ez a hivatalos magyar jegyárusító.


A jegy olyan 150.000 Ft körül lesz szerintem. (amit EZ a hivatalos oldal kínál buszos utazással,sátras ottléttel és bérlettel együtt. + kaja/pia

2014. jan. 4. 21:12
 4/4 apfpoko válasza:
Igen, en megyek az elso hetre :$ alig varom mar !!! :DD
2014. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!