Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki jön (vagy tervezi) a...

Ki jön (vagy tervezi) a 2014-es Tomorrowlandre Belgiumba?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék menni,de a környezetemből senkit nem érdekel ez a fesztivál.


+ Aki volt már,nyilatkozna? Milyen volt? :)



2013. okt. 9. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minimum 3kilóval vágjál neki ilyen kalandnak.
2013. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már kiszámoltam, 150.000 a bérlet,utazás ; ezen felül kaja-pia. Nem olyan durva.
2013. okt. 9. 21:49
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék menni, bár nem tudom addigra hova sodor az élet...


Hova valósi vagy? :D Lány, fiú? :D


Egyébként tudtad, hogy az ottani törvények miatt csak hajnali 1-ig megy a party? Engem meglepett. De még ez sem tántorít meg, a 3 napos őrületet nem hagynám ki! :D

2013. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Az szerintem marha kevés lessz hozzá....Nem olyan vészes akinek vastag a buksza,vagy apuci kedvence.Egyébként ez 3napig tart?!
2013. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Van egy csoport, külön a magyarokat viszi ki busszal. sátorhellyel együtt 500 euró az egész. plusz költőpénz. Igen 3 napos.

Idén 2013.07.26 - 07.28-ig tartott :)

2013. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Az szerintem marha kevés lessz hozzá....Nem olyan vészes akinek vastag a buksza,vagy apuci kedvence.Egyébként ez 3napig tart?!"


Vagy dolgozik rendesen, nem minimálbérért, mert tanult, meg elvégzett egy szaros egyetemet. Gondolom ez eszedbe se jutott.


Amúgy mennék én szívesen, melóztam én is diákmelóba, hogy legyen rá pénz, de az a 150 ezer nekem másra ment el, szóval nekem ez off.


Jegyekkel meg gyorsan, mert 1 óra alatt elkapkodják őket.

2013. okt. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenki nyugat magyarországon,és pesten dolgozik,csak szólok...
2013. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szabolcsba megyében sem csak minimálbérért lehet dolgozni. Énis itt lakom, persze kevesebb a lehetőség, mint Pesten, de ha van megfelelő képesítésed, akkor találhatsz jó melót.
2013. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szabolcs*, mondjuk ez már off ide nagyon.
2013. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem leSZ kevés ez a pénz hozzá,mert kiszámoltam. :)


Senkit nem akartam megsérteni vagy felvágni...


Amúgy Hajdú-Biharban élek és nő vagyok.


Igen,már hallottam erről a magyarországi szervezésről és szívesen élnék is vele,de mégis jobb lenne valakit ismerni előtte.. :)

2013. okt. 10. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!