Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender frontman 212r előnye,...

Fender frontman 212r előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
kombót szeretnék venni próba,koncert célra. jó a fent említett?? ha nem akkor mit ajánlatok?

2014. jan. 12. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szürke előlapos nem rossz, metálra, keményebb rockra viszont alkalmatlan.
2014. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

a világ egyik legvacakabb erősítője...

rossz hang

melegedési típushiba

meg maga az egész erősítő egy hulladék....

nem mint maga a fender szar de ez a széria nagyon nem lett eltalálva...

2014. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
akkor ajánljatok valami jobbat légyszi! ilyesmi árkategóriába
2014. jan. 12. 20:08
 4/18 anonim ***** válasza:
peavey vypyr vagy line6 spidert ajánlanék
2014. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy egyetlen nagy hátránya van, hogy nincs előnye. ;)

Nekem Fender Mustang III-as van, az szerintem teljesen jó.

De én még kiscsikó vagyok e téren.

2014. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért ez a "világ legvacakabb erősítője" az húzós... Meg hogy egy hulladék... ?

Főleg hogy ajánlasz helyette egy Lin6 spider-t, ami aztán tényleg egy modellezős műanyag hangú fos.

2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Shazeen ***** válasza:
Kicsit gyűjtsél hozzá és vegyél egy Peavey Bandit-112-t. Bika erősítő fantasztikus hang, ládára is rá lehet kötni, és kegyetlen jó hangja van! http://www.youtube.com/watch?v=XUvajpn4glA
2014. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Matthewtól már megszokhattuk, hogy mindenhol ezeket a modellezős sz*rokat ajánlja, és szidja a fendert, mert ő nagyon ért a témához...

Egyébként a frontman 212r-ből tényleg volt egy széria, (a fekete előlapos) amik hamar túlmelegedtek és kikapcsoltak, de az árát simán megéri, ennyiért nincs még egy erősítő, ami koncertre is jó lenne. Persze nem nagyon lehet összehasonlítani egy csöves fenderrel, de a tiszta csatornája meglepően szépen szól!

2014. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

direkt írtam hogy nem mint a a fender szar... úgyhogy ülj le 1-es...

meg hát a modellezős szarok ajánlgatásáról annyit hogy ennyi pénzért ha beleszakadsz akkor is ezek a legjobban nem tehetek róla hogy kretén vagy hozzá... ;)

ha azt mondanák hogy van 2-300k-m rá akkor én is inkább mondanék laney IRT120-asat vagy peavy 6505+-t de nem ezt szokták...

2014. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól értelmeztem, hogy itt nem a fender sz*roztad, de más hozzászólásodnál már láttam, hogy szidtad a csöves fendereket. De oké, tegyük fel, hogy 65k-ért akar venni egy erősítőt,(ennyi egy frontman212r) ami kisebb fellépésekre is elég:

- Line 6 spider IV 30watt teljesítmény (szerintem egyértelmű, hogy nem elég)

- Peavey vypyr 30, szintén 30watt teljesítmény


-frontman 212r: 100watt. a feléig se kell kitekerni és leszedi a fejed olyan hangos és még tiszta is.

Persze az, hogy hány watt a teljesítménye az nem mindig pontosan azt mutatja, hogy milyen hangos, de szerintem mindenki egyetért vele, hogy egy digitális vagy tranzisztoros erősítőből ez rohadt kevés még egy kisebb fellépésre is. És akkor arról már ne is beszéljünk, hogy a digitális erősítők mennyire nem szeretik az effekteket + a 30132millió effektből ha 2 szól normálisan, akkor már lehet örülni.


Szóval lehetek én bármennyire kretén a témához, ha úgy akarsz színpadra állni egy erősítővel, hogy még a hangerő sem elég, a hangminőségről meg ne is beszéljünk... Hallottál te már ilyen modellezős erősítőket dob mellett? Mert igen csak "vicces" hangjuk van.


Egyébként a 7-es kommentelőt támogatom, egy bandit 112 lenne a legjobb vétel.

2014. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!