Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender frontman 212r előnye,...

Fender frontman 212r előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
kombót szeretnék venni próba,koncert célra. jó a fent említett?? ha nem akkor mit ajánlatok?

2014. jan. 12. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hiwatt G100R et ajánlom! Nekem is van olyanom. Amíg nem volt más, tökéletesen megállta a helyét kisebb fellépéseken (persze most is, de a fejláda jobb). fantasztikus a torzított csatornája és a tisztát is nagyon szeretem! Ebben az árkategóriában szerintem a legjobb vétel.
2014. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shazeen ***** válasza:
Itt van egy 60-ért! [link]
2014. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

8-as válaszolónak igaza van, -Matthew- nevű felhasználótól tényleg megszoktuk már hogy sokmindenbe beleokoskodik, általában olyan stílusban hogy "namajd én most megmondom!" és szaroz és fikáz. Amiből ki is derül hogy nagyon nem ért a témához.. :)

Itt a kérdés alatt van rá a példa, nagyobb baromságot nem is írhatna. :D

2014. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! igen,látom hogy Matthew mindenhol fikázott.. valószínűleg a peavey lesz,mert vele nem járhatok rosszul :)
2014. jan. 15. 13:44
 15/18 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék,hogy. találtam olyat,hogy paevey bandit 112 sheffield,ez miben különbözik a sima 122-től?
2014. jan. 15. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:
A Sheffield a hangszórójának a típusa! :)
2014. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Shazeen ***** válasza:
Blue Marvelest keress az nagyon bika! :)
2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tisztelt Zenészek, gitárosok! Leírom a tapasztalatomat a Fender Frontman 212R-ről! EZ NEM Szar!! :-) :-) Nagxon jó erősítő. Az enyém 3 napja van itt, bőven kiismertem. A tiszta csatornája efyszerűen csodálatos, van full csöves 2x12-es Laneym, az persze más szint, de EGYSZERŰEN NINCS HIÁNYÉRZETEM. Iszonyú a hangereje, lehalkítani nehéz :-), ajánlom a 2-es inputot, az a low bemenet, az lehalkítható. Iszonyú alja van, és érces. Stratoval csodás. A torzítók benne nem jók, ezt el kell felejteni, de a pedálokat egyszerűen imádja, meghallgattam vagy 5 torzítómmal. Nyers, harap, csilingel, dinamikus. Az enyém vsz. a 2. generációs, nincs túlmelegedési gond. A 2 hangszóró nagyon jót tesz neki. 50 ezer körül jó állapotút ki lehet fogni. Nézd meg, milyen állapotú, nem káhásak-e a potik. Nyugodtan vedd meg! A tiszta csatornát használd, a torzítója nem jó. Harap, de nincs szép hangja. A zengetője szerintem remek. Hát ennyi, üdv!
2022. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!