Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ukulelét szeretnék venni,...

Ukulelét szeretnék venni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első ukulelém, de más hangszereken is játszom. Úgy olvastam hogy 10 és 20 ezer között ajánlják a kezdőknek. Nem szeretnék drágát, nagyjából 15 alatt jó maradni, de olyat sem szeretnék aminek borzalmas hangja van és elmegy a kedvem az egésztől. Van esetleg valami ötletetek? Márka, saját tapasztalatok?

Előre is köszönöm! :)



2016. okt. 1. 11:53
 1/3 A kérdező kommentje:
20-ig mehet az ár* :)
2016. okt. 3. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy Mahalo mh2 tbu koncert ukulelém van, 16 eFt. Júliusban vettem, nem bántam meg. Előtte gitároztam és zongoráztam is. Olcsó ukuleléhez képest szép hangja van a húroknak köszönhetően. :)

[link]

Én meg vagyok vele elégedve teljes mértékben.

2016. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként 15 ezer alattit nem ajánlok. Saját tapasztalatom nincs, de ismerősöm kárán tanultam én is. Két ukulelét is vett, egyik 11 másik 13 ezer forintos, szoprán ukulele. Semmire nem volt jó, kb gyerekjáték az egész. A hangzásuk fertelmes. És nem azért, mert szoprán ukulele....abban is vannak nagyon jók olcsóbb kategóriában. De a húr, ami rajtuk van, nagyon nem mindegy. Amit az előbb linkeltem ukulelét bátran ajánlom. :) Nem fog tőle elmenni a kedved. :) Képen a színe kicsit sötétebb, élőben világosabb, nagyon szép kék színe van. (ha a színe megijesztene.)
2016. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!