Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Michael Jacksonról?

Mit gondoltok Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla. Mi a kedvenc számotok tőle?

2016. dec. 12. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget olvastam utána a halála után. Minden cikket, még a róla szóló könyvet is kézhez vettem. Rengeteg mindent megtudtam róla, legalábbis arról az énjéről akit a világ fele mutatott. Szerintem hatalmas szíve volt, adakozott, segített a betegeken, élményt szerzett nekik. És ezt szerintem nem elsősorban a kamerák miatt csinálta, sokkal inkább maga miatt. Mivel nem volt rendes gyerekkora így ő maga is egy örök gyerek maradt, és nagyon édes videók vannak róla a youtubeon is ahogy szórakozik, nevetgélnek a családjával vagy filmforgatáson stb. Érdemes rákeresni.

Sajnos a korán jött nagy hírnév az egész életét tönkre tette. 5 éves kora óta követték a kamerák és emellett meg ezekkel a családi körülményekkel felnőni nem lehetett könnyű. Egész életén, botrányain meglátszik ez. Főleg hogy ki is használták, beperelték, pénzt csaltak ki tőle. Undorító, hogy az emberek mire nem képesek, és olyanokat használnak ki, mint Michael, aki nem más mint egy kiváló énekes, előadó, aki a tehetségéből meggazdagodott.

Én nagyon szeretem, számomra mindig öröm egy-egy számát meghallani a rádióba, néha videókat nézni róla, képeket keresgélni.

Kimondott kedvenc számom nincs tőle, változóan rákattanok egy-egy számára. A héten a Slave to the rythm de jó még a Black or white, Billie Jean, They don't care about us, Bad, Beat It az ismertebbek közül

Kevésbé ismertek közül Best of Joy, D.S., Keep Your head up stb. Sokáig lehetne sorolni :D

Érdemes tőle számokat hallgatni, nem csak mert nagyon jók, hanem a szövegük is tanulságos. Ebből is látszik, hogy mennyire törődött a világgal, a gyerekekkel, a jövőjükkel

2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ő a Király
2017. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2017. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit? Nem volt, nincs és nem is lesz még egy hozzá hasonló ember és sztár és, hogy miért? Csak nézz rá, pillants a szívébe és halgasd a hangját, ennyi.
2017. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#márxiforevör

Már sok M.J.-s kérdésnél láttam a válaszodat. És egy nem régi valaszod láttam, ahol arról küldtél be egy linket hogy szerinted M.J. m

2018. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!