Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek tűrhető hangom...

Szerintetek tűrhető hangom van? Építő jellegű kritikákat, véleményeket szeretnék, meghallgatása után.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen kezdő, amatőr gitáros és "énekes" vagyok. Csak hobbi szinten csinálom, de érdekelne, hogy szerintetek ebből a hangból lehet-e valami jót kihozni, illetve, hogy most mennyire jó/rossz. Videóm is elég kezdetleges, esetlenül összevágott lett, tudom, de a lényeg hallatszik. Előre is köszi mindenkinek!

https://www.youtube.com/watch?v=IYI4ynK9-f8&feature=youtu.be



2018. aug. 13. 23:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Kifejezetten jó/szép hangod van!
2018. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és kedves választ!! :)
2018. aug. 13. 23:52
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszett, nem csak vállalható, de szerintem jó is. Kérdés persze, hogy mire. Úgy értem x-faktorba talán nem ez kell, de ezt most dícséretként mondom. :D Örülnék ha így tudnék énekelni és gitározni mint te. Keress valami bandát magad köré!
2018. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ neked is!! :) Igen, tisztában vagyok vele, hogy sajnos nincs kiemelkedő hangom, de örülök, hogy attól még hallgatható. :D A bandás ötlet nagyon jól hangzik, kár, hogy annál nehezebb megvalósítani. Köszi mégegyszer tényleg, jólesett!! :)
2018. aug. 14. 00:07
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Félreértetted, lehet kiemelkedő hangod (nem értek hozzá), csak azt mondtam, hogy egy tehetségkutatóban talán nem ezt értékelik elsősorban. Tetszik a hangod! Magyar szöveget is tudsz?
2018. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
kellemes hangod van szerintem :)
2018. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%
hát ha lány vagy akkor elmegy. egyébként nem teljesen tiszta. a gitár tényleg amatőr mert kb ugyanazt játszod végig de gondolom ezt tudtad. xfaktorbol ezzel elkuldenenek. hobbinak jó ha élvezed de sokat ne várj hogy majd karriert csinálsz vagy valami.
2018. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrhető, hanem kifejezetten jó hangod van. Bőven lehetne ezzel mit kezdeni. Kellemes hallgatni.
2018. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a karrier az amikor 2 egymást követő évben is falunapozhatsz! :D Akiket meg a rádióban hallasz mind tökéletesen énekelnek és hozzá egyszerre szólóznak a lábukkal...

Mi van mostanában? Mincsenek hírdetések ahol tagokat keresnek?

2018. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!! :) Örülök ha tetszik! Akkor, bocsi megpróbáltam nem félreérteni, és egyáltalán nem vettem sértésnek, csak azt próbáltam megfogalmazni, amit az utánad író is leírt, hogy van ahova ez kevés lenne. És igen, tisztában vagyok vele, hogy a gitárjáték nem tökéletes sőt..és a hangom/ének is messze van a pontostól, de ahhoz képest, hogy egyedül tanultam hangszeren játszani (amit nem régóta csinálok), és énekelni is csak hobbi szinten szoktam itthon, szerintem kezdetnek nem olyan rossz. Ettől függetlenül neked is köszönöm a hozzászólásod! (Ja és igen, lány vagyok.) Utolsó hozzászóló teljesen egyetértek! Mai világban már mindenkinek könnyű jó hangot csinálni. :D Bandák terén nem vagyok otthon, ismerősöm nincs aki hangszeren játszik vagy érdekli a zene, azt meg nemtudom hol lehet ráakadni hasonló célokkal bíró emberekre.
2018. aug. 14. 01:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!