Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt mar ilyen? -

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt mar ilyen? -

Figyelt kérdés

Konkrétan bejelölnek ilyen ''cicababák''-k vagy mik (Tehát kb nagy csöcs,nagy mell, csontvázak kb.) és rám írnak hogy 'hogy vagy?'vagy 'mizu?' es mikor beszelgetek veluk, igazabol kiderul hogy nem is ertelmesek, nem dolgozik( vagy is már amelyik, mert konkretan a fele 16 vagy alatta van)es megszakitom a kapcsolatot( nem írok vissza) nos viszont ez akar milyen bunko dolog,folyamat írnak Ha fellepek messengerre például szolgáljon: 1. 'Tudom, hogy látod ezt az üzenetet'

2.'Írj már vissza:C'

3.' Meg foglak találni és...' innen nem részletezem tovább,mert eléggé ijetsző..

Mielőtt mindenki leszól, igen, tudom, hogy fordítva is így van,sőt.


Nem értem,miért akar valaki ismerkedni?

Mai világba már bárkinek kiadhatod magad,mert van lehetőséged(pl. Tudsz jol angolul,simán kiadhatod magad amerikainak vagy angolnak.)aztán mikor találkozol vele konkrétan 40 éves pedo fog várni téged...


Veletek volt már ilyen, vagy hasonló?


(Amugy ki3szottul nem talalom magam jó képűnek, szerintem átlag alatti vagyok, vagy is tapasztalataim alapján.)


Köszi,ha végig olvastad ezt a szenvedést:D (Metrón vagyok,konkretan a kerdes ugy jutott eszembe hogy egy lany oda ult hozzam es megkerdezte a nevem...ennyi.)



#fiú #lány #Ezt miért csinálják?
2019. nov. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem volt velem. De például olyan már volt, hogy egy ismeretlen férfi mindennap felhivott privát számról, amíg bele nem untam és szóltam apámnak, hogy állítsa le.

Meg néha bejelölnek török emberek.

Lehet szimpik vagy nekik, de ha idegesít, akkor töltsd le a nyomorultakat. A végén még internetes zaklatók lesznek vagy hasonlók.

16/L

2019. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Eléggé ronda dolog.

Fel kell, hogy nőljenek, szóvap használd ki mindenféle képpen őket, majd rájönnek egyszer.

2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Baz@meg! Tényleg 😲
2019. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy alulertekeled magad es lehet egy olyan kisugarzasod ami leveszi oket a labukrol vagy stilus stb.. de kinezet is persze csak te nem latod magad helyesnek...
2019. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Nálam általában algír, tehát észak-afrikai fiúk-lányok jelölnek be, de ha az egyiket elfogadod, kb. az egész ország bejelöl.

#2 Tudod, én nem vagyok az a ''kihasználós'' tipus,kössz nem, attól még én érezném sz4rabbul magam.

#4 Nem hinném,nem tudom.

2019. nov. 4. 16:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!