Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a nyakláncal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a nyakláncal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy pár hónapja szakítottunk volt párommal. Igen ám, csak a szakítás előtti napokban vettem neki egy nyakláncot, de nem tudtam át adni neki. Nagyon úgy néz ki hogy alakul egy másik kapcsolat és gondoltam meglepem a nyakláncal. Kérdésem hogy mennyire illetlen, hogy egy már másnak szánt nyakláncot, egy másik illetőnek adok? Nem névvel ellátott, csak egy sima szíves nyaklánc, szóval nem annyira személyes. De ha még is illetlenség, akkor kidobjam, vagy mit csináljak a nyakláncal?

Bocsi hogy ebbe a kategóriába raktam, tényleg nem tudtam hova mehetne ez



máj. 15. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudja senki, hogy az exednek vetted, nyugodtan adhatod az új párodnak. Miért lenne illetlenség. Kidobni pazarlás és értelmetlen lenne.
máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudja valaki? Ha nem, akkor semmi gond nincs ezzel.
máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Őt már nem, de az új párodat meglepheted vele.
máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is mehet az új párodnak bátran.
máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a kerdést ne mutasd meg neki majd, de mehet az új párodnak.
máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok! Írj le egymás után két választ...
máj. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Add oda neki nyugodtan, elvégre csak te tudsz a háttérsztoriról.
máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nőként nagyon nem örülnék egy olyan ajándéknak, amit előtte másnak szántak. Pláne egy exnek. Oké, a csoki általános dolog, az mehet bárkinek. De egy nyaklánc már személyesebb, ott van csomó stílus.
máj. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ez oké, de ha nem tudod a hátterét a egésznek, akkor nyilván nem is zavarna.


Kérdező! Én a helyedben inkább elraknám a nyakláncot későbbre, mert a kapcsolat elején még nem annyira jó ötlet ilyesmi ajándékot adni.

máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek #9 válaszával, inkább várd meg mondjuk a szülinapját, ne random add oda.
máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!