Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ilyen 'felkapottabb'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ilyen 'felkapottabb' fiataloknak a 'titka'?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudjátok, vannak azok a típusú emberek, akiknek mindenki a barátja, mindig beszélnek valakivel, mindig 86 millió emberrel tartják egyszerre a kapcsolatot, az insta képükön 20 embert alsóhangon megjelölnek és őket mind a legjobb barátaiknak neveznek. Hogy lehet az, hogy én nyitott vagyok, tökre szeretek emberek között lenni, ismerkedés szempontjából is jó vagyok, de úgy nem ragadnak meg körülöttem az emberek. Nem mondom, hogy én is ilyen ember akarok lenni, de nekem 2 olyan barátom van, akiknek mindent, és bármikor, ezek az emberek meg 20 legjobb baráttal és még kismillió spannal rendelkeznek? Mit csinálnak, amitől ők ekkora arcok lesznek? Ne gyertek pls azzal, hogy ők olyan gazdagok, hogy kolbászból van náluk a kerítés, mert tuti, hogy itt nem ez a központi dolog.

2020. máj. 4. 04:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy nyitottak a spanjaik spanjainak spanjai megismerésére is és hamar összehaverkodnak bárkivel (legalább felszinesen hogy eldumálnak pár szót) és kb ennyi.

Én is végig megyek a városon és alsó hangon 5 percenként látok 2-3 ismerőst, de nem nagy szám hidd el viszont jó ha van több ember akivel tudsz lógni és nem unatkozol hanem bármikor mehetsz bárkivel bárhova.

2020. máj. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne feledd, hogy a mennyiség mindig a minőség rovására megy. Olyan sincs, hogy 20 legjobb barát. Csak egy!
2020. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
75%
Pár szóval jellemezném ezeket a nagy arcokat: képmutatás, felszínesség.
2020. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azt ugye tudjàtok hogy akinek ilyen sok “barátja” van annak tulajdonkèppen egy sincs?

Az meg van ugye hogy normàlis èletvitel mellett pàr baràtnál többel valoban baràtinkapcsolatot fenntartani nem lehet?


Èn is ilyen “felkapott” emberke vagyok, gazdagbak is szamitok de rohadtul nem ezek a fontosak, remelem te is rajossz magadtol kedveskèm

2020. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Utolso: ha ekkora meno lennel, nem gyakorin lognal :D hany kovetod van instan? :D
2020. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Utolsò: nincs instàm mert baromsàgnak tartom. Hogy mièrt lògok itt annak egyszerû oka van ès nem is titok, karantènban vagyok 4 fal között.
2020. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Karantenban a kismillio haveroddal kene, h videocsatelj, oregem.
2020. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Mivan??? Miert kellene a haverjaimmal csetelgetnem??? Ki mondja meg hogy mit kellene csinalnom???
2020. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért rossz érzés egy ilyen embernek a barátja lenni, mert tudod, hogy csak egy vagy a sok közül, bármikor tud pótolni, helyettesíteni téged. Egy igazi barátság nem ilyen.
2020. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se a legjobb,de azért le írom,hogy hogyan lehetséges.Elsősorban az ilyen emberek sokat mennek ki,pl. jég disco,ott könnyen lehet ismerkedni.Én személy szerint ilyen voltam,de ez alapból nagyon idő igényes.(plusz nem is olyan jó,mint elképzeled.)Iskolába random emberek leszólítása,az ilyen emberek eléggé ismertek az iskolába is,de a hobbijukból adódóan is tudnak ismerkedni.(pingpong,úszás,gimnasztika akármi,ha ott vannak veled egy korúak)Onnan,ha eleget barátkozzol simán lehet hogy bemutatnak az ő barátaiknak.Az ilyen emberek mindig rá írnak másokra,ha unatkoznak.(A kapcsolataid meg kell tartani,plusz szinten tartani.)Ha a posztolós típus vagy,simán rád is írnak páran.Amúgy ez elég idő ígényes.Plusz az ilyenekhez valamennyire szépnek kell lenned,vagy legalább magabiztosnak.Az ilyen emberek többsége sokat mosolyog,nehezen sértődik meg.Mások már amúgyis írták a negatív oldalát,így azt nem írom.
2020. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!