Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatott valamit?

Figyelt kérdés
Először is, köszönöm ha elolvasod. Végzős gimnazista vagyok egy budapesti iskolában. A napokban egy álom miatt gyötrődök egy múltbéli eseményen. Egy lánnyal álmodtam, akivel régen tök sokat beszéltem. Nos, belezúgtam, az álom miatt. Gondolom a tudatalattim tárolta, és most feltörtek ezek az emlékek. A kérdésem afelé irányul, hogy szerintetek reménykedhetek-e abban hogy tetszettem neki, vagy csak félreértem az egészet. Szóval, én nem az a fajta srác vagyok akinek több lány barátja van, nálam sose volt például olyan hogy legjobb lány barát. Nálam nem létezett eddig az életemben lány barátság, abból mindig azt derült ki hogy a lány igenis akart volna valamit. Én iskolát váltottam 1 évvel ezelőtt, és relatíve akkor elég sok új ember jött ebbe az osztályba, szám szerint jöttünk vagy 7-en, ezért egy kis beavatót is tarottak nekünk. És hát csoportokra lettünk bontva újak, és az egyiket vezette ez a lány. Ezt a lányt ismeri egy-két barátom, osztálytársak már 3 éve. És pár nappal a beavató előtt már írt nekem a csaj úgy hogy nem is ismertük egymást, annyit közölt hogy az ő csapatába leszek. (Utána megkérdeztem a többieket és nekik nem írt semmit) Aztán pedig másnap suli után kb vagy 6 óráig írogattunk Viberen, nagyjából éjjel 1-ig, szóval nagyon durván sokat. Megvolt az összhang, a közös téma. Nem fogytak a szavak. Nem rázott le, ő írt nekem, ha én abbahagytam pár percre a beszélgetést mert mondjuk valamire nem tudtam mit írni akkor valamivel tuti folytatta stb... Erről mit gondoltok? Én ha az ő fejével gondolkodnék, akkor azt mondanám hogy egy random fiúval unalomból nem fogok fél napokig írogatni, és még én erőltetni hogy írjunk, meg még előtte is csak rá ráírni és közölni vele egy ilyet :D Mit gondoltok erről az esetről? 1 éve történt tudom, de azóta lett egy másik barátja, aki nem mellesleg egy nagyon málészáj, szóval nem mérvadó :D

2020. okt. 15. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, biztos hogy megtetszettél neki.

De ez már a múlté,mert nem lelt viszonzásra, csalódott és lemondott rólad.

Most meg már mást szeret.

2020. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezt elfelejtettem mondani, hogy tegyetek úgy mintha tegnap történt volna, én arra vagyok kíváncsi hogy tetszhettem-e neki a MÚLTBAN.
2020. okt. 15. 17:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, én biztos nem pazarolnám az alvásidőmet egy olyan fiúval való csevegésre,akit nem kedvelek.💁🏻‍♀️

Max. olyanra,aki érdekel... és vonz.


Ebből kiindulva,tuti hogy ő így valahogy érzett. Ha nem jelentesz neki semmit,nem töltött volna veled ennyi időt irogatással 🙂

2020. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Be fogok nála próbálkozni, szakított vele, ebben a percben tudtam meg :D
2020. okt. 15. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ez jó ötlet?
2020. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Meglátjuk. Mi veszteni valóm van? Persze nem most fogok, majd egy hónap múlva, nem most egyből ahogy szakítottak :D
2020. okt. 15. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:

De miért próbálkoznál be nála? Csak nem imponál, hogy akkor tetszettél neki? És miért ilyen későn? Akkor miért nem próbálkoztál? Miért nem vetted észre?


Szerintem ő már lemondott rólad... és ha most arról van szó,hogy neked tetszik ez a dolog,hogy neki te tetszettél... ennél ő többet érdemel :(

2020. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó hát megmondom őszintén, nekem akkor volt barátnőm. Ha nem lett volna akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést egy év múlva.
2020. okt. 15. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És a barátnőd mit szólt ahhoz, hogy hajnalokig beszélgettél egy másik lánnyal?
2020. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem akartam akkor tőle semmit, sőt, mondom, nem is tetszett! Én akkor barátnak akartam. most az álom óta zúgtam bele. Volt már nekem ilyen hogy álmodok egy lánnyal és "beleszeretek"
2020. okt. 15. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!