Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek vonzó az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek vonzó az, ha valaki hangszeren játszik?

Figyelt kérdés

Szerintetek vonzó az, ha valaki hangszeren játszik? Ismerkedős fázisban vagyok, és nem tudom eldönteni, hogy elmondjam - vagy ne. 8 éve zongorázom, 3 éve játszom elektromos gitáron. Ezen töprengek, szerintem más szeméből gáz egyébként, de nem tudom eldönteni. Itt nem a rocker, metál lányokra gondolok.

(Ha más szerint is gáz, attól még ugyan úgy fogom csinálni, mert nekem már az életem részének egy darabját kiteszi ez a két hangszer.)



2021. jún. 30. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyra értékelném azt aki már 8 éve zongorázik. Úgy hogy én is játszottam, nekem ez csak pozitívum :))
2021. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%

Nem is értem hogy jutott eszedbe, hogy bármiféle készség elsajátítása gáz lenne…


Szerinted gáz profi szinten kötni, esetleg varrni?

2021. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
2. válaszolóhoz csatlakozom. Mégis hogy lenne gáz? Inkább fantasztikus!
2021. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. jún. 30. 21:12
 5/11 anonim válasza:
35%
Ha amúgy szeretném a srácot, akkor nyilván nem szakítanék, de nekem egyáltalán nem vonzó.
2021. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem vonzó. Olyan szempontból hátrány, hogy ha zenész fiúval ismerkedtem, akkor alig tudtak másról beszélni. Most ezt tanultam meg gitározni, most azt, most valami falunapon sírtam ki hogy felléphessek stb.

Pedig egyébként én is 8 évig zongoráztam és 4 évig gitároztam, de elmúlt a fellángolás és azóta nem izgat a dolog.

Viszont miért ne mondanád el? Ha ismerkedsz valakivel, akkor annak örülnél, ha olyat találnál, akivel kölcsönösen elfogadjátok egymást, nem? Ha a lánynak nem szimpatikus hogy játszol hangszeren, akkor úgysem egymást keresitek.

2021. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem plusz, de nem is zavarna, a nem a hangjegyekről magyarázna állandóan.
2021. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
5. vagyok, mi nem hasznos a válaszomban?
2021. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon vonzó! Főleg, ha zongorázni tud az illető. És ez azért van, mert én is jártam zongorázni,az áll a legközelebb hozzám,és ha van egy fiú, aki ugyanebben jártas, van közös pontunk, meg tudjuk érteni egymást.



Mellesleg a zenesulimba járt pár nagyon vonzó, idősebb fiú zongorázni, és csak még szerelmesebb lettem, amikor hallottam őket játszani.

2021. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok hangszeren játszani, ez nekem csak plusz.

A #2-vel teljesen egyet értek, ha valaki elsajátít egy készséget, vagy valamiben tehetséges akkor az rontani nem tud az összképen.

(sok szerencsét amúgy;))

2021. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!