Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek vonzó az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek vonzó az, ha valaki hangszeren játszik?

Figyelt kérdés

Szerintetek vonzó az, ha valaki hangszeren játszik? Ismerkedős fázisban vagyok, és nem tudom eldönteni, hogy elmondjam - vagy ne. 8 éve zongorázom, 3 éve játszom elektromos gitáron. Ezen töprengek, szerintem más szeméből gáz egyébként, de nem tudom eldönteni. Itt nem a rocker, metál lányokra gondolok.

(Ha más szerint is gáz, attól még ugyan úgy fogom csinálni, mert nekem már az életem részének egy darabját kiteszi ez a két hangszer.)



2021. jún. 30. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez plusz lenne. Szerintem egyáltalán nem gáz.
2021. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!