Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyha így írok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyha így írok rá lányokra instán, facen vagy esetleg tinderen akkor az jó?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok és őszintén! És ne oktassatok ki, hanem adjatok tanácsokat, hogy mi a jó. Okés élőben is szoktam ismerkedni. De már a közelből annyi lányt ismerek. Mert a lányoknak akiket ismerek nem kellek. Félig saját magam miatt. Viszont félig miattuk is. Más városokba pedig nem járok gyakran. Csak régen 14 évesen kelettem egy 13 éves lánynak 2,5 hónapra: Szia böngészgettem kicsit az instán. S a követési ajánlások között bedobott téged. És mivel képek alapján szimpatikusnak tűnsz ezért bekövettelek. Tehát most, hogy így rádtőrtem szeretnél ismerkedni?

Ha látok valami olyasmit akkor írjak hozzá még humoros körítést?



2021. nov. 13. 17:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint a történetébe, képei között vagy valamelyik posztjánál?
2021. nov. 13. 17:03
 2/15 A kérdező kommentje:
És egy lány most pár napja vissza követett instán nála ez jobban működhet vagy valamilyen egyszerűbb szöveg ? Mint annál a soknál aki nem követ vissza!
2021. nov. 13. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted már. Akkor is leírtuk, hogy lúzer szöveg. És azóta sem javítottad ki benne a helyesírási hibákat, amik normális lánynál minden egyébtől függetlenül is kizáró oknak számítanak.
2021. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagy lúzer vagy
2021. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Kb minden üzenetnek az a vége, hogy az illető szeretne ismerkedni. Sablon. Napjába 20x megkapom.

Írj valami érdekeset, ami felkelti a lány figyelmét.

2021. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Senior Séf ***** válasza:
26%
Ha neten akarsz ismerkedni, ökölszabály, hogy valami meghökkentővel indíts. Pl kérdezd meg a csajtól, hogy arra feléjük lehet-e tyúkot lopni? Tuti, hogy emlékezni fog rád! Persze először nem a legjobbakat fogja gondolni rólad, de hétszentség, hogy felkelted az érdeklődését, és onnantól nyert ügyed van.
2021. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoval akkor helyesirashiba es lovas meg rugdosos nelkul is rossz szoveg?
2021. nov. 13. 20:03
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Most lehet hogy lefognak pontozni, de szerintem egész aranyos szöveg, jó nyílván azért a helyesírásra figyelj, de nekem tetszik.
2021. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Lovas? Rugdosós? Miről maradtam le??

De amúgy igen, szerintem rossz duma.

2021. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Elég gyenge szöveg, ilyet szinte minden nap kapnak a lányok. Kicsit kreatívabban viszont már simán elsülhet jól is.:)
2021. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!