Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyha így írok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyha így írok rá lányokra instán, facen vagy esetleg tinderen akkor az jó?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok és őszintén! És ne oktassatok ki, hanem adjatok tanácsokat, hogy mi a jó. Okés élőben is szoktam ismerkedni. De már a közelből annyi lányt ismerek. Mert a lányoknak akiket ismerek nem kellek. Félig saját magam miatt. Viszont félig miattuk is. Más városokba pedig nem járok gyakran. Csak régen 14 évesen kelettem egy 13 éves lánynak 2,5 hónapra: Szia böngészgettem kicsit az instán. S a követési ajánlások között bedobott téged. És mivel képek alapján szimpatikusnak tűnsz ezért bekövettelek. Tehát most, hogy így rádtőrtem szeretnél ismerkedni?

Ha látok valami olyasmit akkor írjak hozzá még humoros körítést?



2021. nov. 13. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas://
2021. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂😂😂😂
2021. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Élőben csajozz!
2021. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem jo szoveg. Akár vissza követ a lány, akár nem! Akár helyesen írod, akár nem. Ennél még egy szimpla lenne kedved ismerkedni is jobb.
2021. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
Ha meg vissza követnek vagy hasonló akkor szerintem ennyi is elég pl: Szia Képek alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz és arra gondoltam/azon járt az eszem, hogy ha lenne kedved, akkor ismerkedhetnénk!
2021. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!