Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni úgy, hogy nemigen adtam okot rá?

Figyelt kérdés
Én mindig leírom hogy fontos személy számomra ,meg ő az egyetlen lány az életemben jelenleg, és hogy soha nem szeretném megbántani. Ő mégis meg akar bántani nagyon gyakran annak ellenére , hogy szeret. Mintha valami rosszat tennék azzal hogy elmegyek néha nélküle bulizni, lehet nem hiszi el hogy olyankor még csak nem is nézek másra? Azután mikor hazaérek egyből küldözgeti hogy egy masik fiúval beszélt amíg én a buliban voltam, és hogy aranyos , de ő nem akar semmit tőle. Szándékosan csinálja ezt biztos. Ha forditva történne akkor meg ki lenne akadva , mert én konkrétan jól sem érezhetem magam mikor ott egy lány a 10 méteres körzetemben.. Mi baja lehet? Kezd elegem lenni már ebből. De ha megmondom neki amit gondolok biztos hogy eret vág..
2021. dec. 5. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

"biztos hogy eret vág"

Remélem, rajtad.

.

"nemigen adtam okot rá"

Persze érthetetlen, hogy vele flörtölés közben ilyet írsz neki: "egyetlen lány az életemben jelenleg" (a lényeg a "jelenleg"-en van), no meg, hogy jól érezzed magad, egyedül, azaz nélküle mész bulizni.

2021. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő ilyen, ezzel próbál manipulálni hogy nélküle ne csinálhasd azt amit akarsz. Fájdalmat akar okozni, hogy bűntudatod legyen mikor önálló döntést hoznál és folyamatosan lebegteti neked, hogy bármikor el tud hagyni ha nem viselkedsz, sorakoznak érte a srácok. Csak ő még kegyesen veled van, de hogy így maradjon, azt csináld amit ő akar.


Mondani sem kell hogy ez messze nem egészséges. Akkor mehetsz el bulizni amikor akarsz, vagy akárhova máshova. Ő is találkozhat a haverjaival, elmehet partikra - attól hogy együtt vagytok, megvan a saját életetek, érdeklődési körötök.


Beszélj vele erről, hogy attól hogy külön mentek valahova, még egy pár maradtok, nem vagytok összenőve. Attól hogy külön mentek valahova, még megmarad a szeretet. A leírásod alapján a lány nagyon gyerekes még, nem valószínű hogy megérti amiről beszélsz. Sőt, simán kinézem hogy megfog csalni hamarosan.


#1 Te pedig egy alárendelt, cuckold gyökér vagy.

2021. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"#1 Te pedig egy alárendelt, cuckold gyökér vagy."

Köszönöm, ha nem noname lennél, imába foglalnám neved.

Viharos lesz életed, ha te nem úgy viselkedsz, ahogy a másiktól - akit "párodnak" fogsz nevezni elvárod.

Ha én is azt teszem, amit a másiktól elvárok egy kapcsolatban, nem alárendelt vagyok, hanem egyenrangúak VAGYUNK!

2021. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 a megcsalást kétlem mert annál fontosabb vagyok számára, és ismer, tudja hogy nem hezitálnék sokat ha ilyen ütné a fülem. Köszi a véleményed, elgodnolkodok rajata.


#1 nem szabadna nélküle mennem bulizni? Én sem szólok ha ő megy valahova nélkülem, és nem kezdek el beszélgetni mással bosszúból.


Ui.: szerintem itt a féltékenységgel van a legnagyobb probléma, mert ő mindenkit riválisnak tart amikire rá lehet mondani azt ,hogy nőnemű. Holott ölelést nem adok már a lány barátaimnak sem, még a gyerekkorinak sem akit 4 éves korom óta ismerek és jobban érzem testvéremnek mint barátomnak. Fél hogy elveszít , de nem érti meg hogy ez már túlzás

2021. dec. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!