Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé tenni a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tenni a kiszemelteteket?

Figyelt kérdés

Ti tettétek már féltékennyé a kiszemelteteket annak érdekében, hogy többet foglalkozzon veletek?

Van egy lány aki tetszik, és szerintem én is neki, csak mostanában kicsit töketlen voltam és nem mertem lépni. Így ő szerintem szép lassan lemondott rólam, illetve már nem vesz komolyan. Ezt olyanokból veszem észre, hogy már nem ír annyit mint régen, amikor találkozunk (pl társasággal) akkor ugyan mellém ül, de sokszor másokkal jobban elvan. Van van, hogy mellém sem ül, odajön köszönni majd odaül másokhoz, ilyenek.

Régebben (pár hete) még ha úgy volt kettesben is találkoztunk, elviloltunk minden, aztán kicsit elhalt ez a dolog (mindketten egyetemisták vagyunk, tanulnunk kellett).

Most kérdeztem tőle, hogy mielőtt haza megy mindenki karácsonyi szünetre, lenne-e kedve még beülni valahova. Annyit kérdezett, hogy ki jönne még? Illetve ha a többiek is ráérnek, persze. Még mindig megvan bennem egy picit a remény, mert most hétvégén voltunk bulizni így társasággal és nagyon sokat volt körülöttem, mindig velem akart inni, megfogta a kezem amikor átmentünk a tömegen, ilyenek.

Aztán tegnap meg megkérdezte, hogy ki jönne még?

Arra gondoltam, tudom nagyon aljas és gyerekes, hogy esetleg féltékennyé tenném, azzal, hogy kitennék egy képet egy volt osztálytársammal (aki lány) miközben kávézunk vagy ilyesmi. Van barátja a lánynak, viszont ő kérdezte tőlem, hogy valamikor nem kávézunk-e, ugyan arra az egyetemre járunk, de hónapok óta nem találkoztunk rendesen.

Attól félek nagyon hátrafele sülne el, hiszen lehet akkor a kiszemeltemben is végleg tudatosulna, hogy “oh már mással kávézgat, jó akkor ennyi volt”.

Most mondanám azt, hogy szívesen elmondanám a kiszemelt csajnak mit érzek, de egyrészt egy egész közeli baráti társaság alakult ki az egyetemen (kb 10fő), kellemetlen lenne, ha nemet mondana, illetve van egy sejtésem, hogy most egy másik sráccal lett “nagyon jóban” a társaságból, lehet ő is közre játszana abban, hogy nemet mondjon. Ezért akarok óvatos lenni.


Szerintetek??

19/F, első éves egyetemisták vagyunk mind



2021. dec. 9. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagyok a játszmák híve. Aki sokat játszadozik, abból nálam sose lett mély kapcsolat.

Szóval én próbálok nem így viselkedni. Nekem gyerekes, komolytalan. És ha valaki kapcsolatot akar, akkor azt gondolja komolyan. És persze nem is tudnék mással lenni, ha egyszer x tetszik, akkor nem tudok y-nal enyelegni.

2021. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen képpel csak mindent tönkre teszel. Nem fog foglalkozni veled, ha azt hiszi találtál mást, minek teperjen? Ezzel csak a maradék esélyedet is elrontod. A ki jönne még kérdésre meg tökösnek kellett volna lenned és mondani, hogy senki, ti ketten.
2021. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a ki jönne még arra utalt, hátha ketten lennétek. Nem biztos, hogy azért kérdezte, mert nem akar veled kettesben lenni.

Nem jó ötlet féltékennyé tenni, mert nem lesz az. Sőt, azt gondolja nem vagy szabad, így inkább hagyja az egészet.

2021. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a ki jönne még arra utalt, hátha ketten lennétek. Nem biztos, hogy azért kérdezte, mert nem akar veled kettesben lenni.


Ezt nem egészen értem, főleg a második mondatot. Úgy érted “azért kérdeze, hogy ki jönne még, mert NEM szeretne velem kettesben lenni és a félreértések elkerülése végett biztos ami biztos megkérdezte, hátha nem randira akarom hívni?”

2021. dec. 9. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákérdezett, hogy ki jönne még. Ilyenkor nem töketlenkedni kell, hanem megmondani, hogy mást nem hívtál. Ha nemet mond, akkor legalább tudod, hogy mi a helyezet, lapozhatsz.

Játszmázni nincs értelme.

2021. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sem csináltam még ilyet.
2021. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Most mondanám azt, hogy szívesen elmondanám a kiszemelt csajnak mit érzek, de egyrészt egy egész közeli baráti társaság alakult ki az egyetemen (kb 10fő), kellemetlen lenne, ha nemet mondana, illetve van egy sejtésem, hogy most egy másik sráccal lett “nagyon jóban” a társaságból, lehet ő is közre játszana abban, hogy nemet mondjon. Ezért akarok óvatos lenni.


Ha így viselkedsz, nem sok esélyt látok köztetek. Merj lépni.

2021. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson!

Tarts vele kapcsolatot normálisan.

A “ki jönne még?” azt jelenti, hogy nyilatkozz: ez randevú, vagy csoportbuli.

Ne légy már gyerek.

Csak férfiasan.

“Csak veled szeretnék lenni, kettesben.”

És nézz jól a szemébe, mosolyogva.

2021. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!