Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai még elkezdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még elkezdeni szalagavató táncra felkérni a lányokat?

Figyelt kérdés

Furcsán hallottam, hogy az osztályunkból már 2-3 pár van a jövő évi szalagavatónkra (11-esek vagyunk). Először arra gondoltam, hogy ez még nagyon korai, de aztán rájöttem, hogy hú b@szki lehet mégse, mert kb. nem sok lány van, akivel szívesen táncolnék. Egy csomó fiú amúgy sem akar táncolni, a lányok viszont nagyon, szóval nagyobb eséllyel indulok. Alapból én nagyon halogatós vagyok, de most ezt nem szeretném nagyon az utolsó pillanatra hagyni. Arra gondoltam, hogy amikor jövő héten találkozunk páran és ott lesz az a lány is, felkérem.

Lányoktól kérdezem: nektek ez nem lenne még korai? Mit gondoltok, hogy 1 évvel az esemény előtt már mennek a szervezkedések?



2021. dec. 21. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai.
2021. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van konkrét jelölted, akkor nem korai, nyugodtan felkérheted már most is.:)
2021. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már szinte az összes pár megvan, szóval szerintem nem korai.

11-es vagyok en is.

2021. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se korai, nálunk is vannak már párok a jövővi szalagavatóra. Ha sokáig halogatod el fognak fogyni a normális lányok és csak olyanok maradnak akit azért nem kértek fel, mert senki nem akar velük táncolni.
2021. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hasznosak voltak.

Igen, #4-es én is ettől tartok. Most elhatároztam magamat, majd 29-én amikor találkozunk megkérdezem. Remélem nem fog elutasítani.

2021. dec. 22. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én nem vagyok érintett a szalagavatóban, de wow!

Tavaly voltam 12.-es és az én sztorim kicsit érdekes. Nálunk legtöbbször a lányok kérték meg a fiúkat (ugyanannyian voltunk) és nem igazán voltak párok 12. elejéig, csak olyanok, akik jártak, meg 1-2, akik nyáron kértek meg valakit.

Én is nyáron megkérdeztem egyik osztálytársam, azt mondta, hogy szerinte ezt korai még beszélni. Aztán szeptemberben sétáltunk, megkérdeztem újra. Elvileg igent mondott(ezt egy hónappal később tudtam meg) de ilyen szarkaaztikusan, sejtelmesen kérette magát, így ez nekem nem esett le. Végül a lánycsoportban írták össze a párokat így megint ráírtam Messengeren és igent mondott.

Megszerveztünk sok mindent, a ruhákat, a zenéket, a keringő fajtát, csak aztán jött a korona, még a próbákat se kezdhettük el. Jó sokáig szomorú voltam, néha most is az vagyok miatta.

Remélem nektek már lesz szalagavatótok rendesen.😇

19/l

2021. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem mondott kifejezetten semmit, nem mondott igent, de nemet se. Annyit mondott, bármi lehetséges, de van még időnk, gondolkozik rajta. Én férfiként 2 opciót tudnék elfogadni vagy igen, vagy nem, de akkor azt biztosan. Persze mivel biztosra szeretnék menni, és nem akarom nyomás alá helyezni őt, ezért persze elfogadom az időkérését, de persze jobb lett volna, ha egyből rábólint.

Ez így szerintetek mennyire offos?

2021. dec. 30. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
#7 Ez általában egy burkolt nem-et jelent.
2021. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valamiért sajnos sejtettem. Ez van, bár reménykedni még reménykedek.
2021. dec. 30. 14:41
 10/11 anonim válasza:
100%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kik számítanak normális lányoknak és kik nem?
2022. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!