Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai még elkezdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még elkezdeni szalagavató táncra felkérni a lányokat?

Figyelt kérdés

Furcsán hallottam, hogy az osztályunkból már 2-3 pár van a jövő évi szalagavatónkra (11-esek vagyunk). Először arra gondoltam, hogy ez még nagyon korai, de aztán rájöttem, hogy hú b@szki lehet mégse, mert kb. nem sok lány van, akivel szívesen táncolnék. Egy csomó fiú amúgy sem akar táncolni, a lányok viszont nagyon, szóval nagyobb eséllyel indulok. Alapból én nagyon halogatós vagyok, de most ezt nem szeretném nagyon az utolsó pillanatra hagyni. Arra gondoltam, hogy amikor jövő héten találkozunk páran és ott lesz az a lány is, felkérem.

Lányoktól kérdezem: nektek ez nem lenne még korai? Mit gondoltok, hogy 1 évvel az esemény előtt már mennek a szervezkedések?



2021. dec. 21. 21:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hmm.. ez egy nehéz kérdés, de nagyon jó kérdés, amire véleményem szerint nincs 1 konkrét jó válasz, ugyanis személyenként mind más választ tudnánk adni. Nekem egy normális lány eszes, visszafogott, nincs elszállva magától, tiszteletteljes, értelmes, jó beszélgetőpartner, (számomra) szép, érett, életrevaló.

Nem szeretem egy lányon, ha beképzelt, nagyon nagyra van magával, csak a külsőségekre ad, figyelemhajhász, főnökösködő, sznob.

2022. febr. 15. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!