Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiúnak ilyen a testalkata?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok kövér egyáltalán, sőt magasság és súly alapján még a normális kategóriába tartozom. Viszont kicsit pocakos vagyok. Ami egyébként ha ruha van rajtam és állok akkor nem látszik, inkább vékonyak, atlagosnak nézek ki úgy. Viszont ülve, meg ruha nélkül azért látszik, hogy "hájas" vagyok.

Azért teszem fel a kérdést mert ez engem igazából nem zavar. Egy kicsit szeretnék izmosabb lenni, azon dolgozom (mert izom sajnos nem sok van rajtam a lábamat leszámítva), de külön fogyókúrázni semmiképp nem akarok.

Nektek bejön ez a testalkat vagy taszító inkább?

Légyszi kort is írjatok! (nem írok privátot, nyugi, csak, hogy lássam)



2022. jún. 13. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem semlegesen érintene.

18L

2022. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van, viszont engem zavar. És lány vagyok.


Nem zavar ez egy fiún, ha nagyon szeretem, ismerkedési fázisban viszont egyértelműen csábítóbb egy kockás hasú fiú :)

2022. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Szerintem fiúnak még sexybb is hogyha tényleg úgy van ahogy mondod. Izmosodást meg tamogatom, mert azzal nagyon jol all ha testesebb vagy.
2022. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Plusz legyen nagyon sok önbizalmad


Na az ami nagyon odatesz még

2022. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont, hogy a húsosabb típus tetszik, de ezen belül is annyi testalkat és izomarány fordul elő, hogy van, amelyik már inkább visszataszít. Ha jó, határozott tartása és alapvetően férfiasabb csontozata van (nem annyira plötyi és edzetlen) valakinek, akkor semmi gondom nincs vele. :)

Általában véve a korosztályomban azt vettem észre, hogy inkább a vékonyabb, szálkásabb fiúkra ugranak, még ha annyira vékony is, hogy pont ezért látszanak az izmai, nem pedig azért, mert edzene. De embere válogatja. Vannak, akik hajlandóak a preferenciáit háttérbe tenni egy szoros lelki elköteleződés fejében.


17/L

2022. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavarna.
2022. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Tokeletes vagy.

16l

2022. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy ?
2022. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
180 vagyok.
2022. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!