Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Na tehát az van hogy történt október elején hogy egy parkban voltunk a haverokkal és távolról jött a parkon keresztül egy lány,mondanám a haveromnak hogy amúgy komoly a csaj és akkor elkezdtek baszogatni hogy nem merek oda menni és lehívni randizni,na én mint okos gyerek nyilván oda mentem.Oda mentem a lány elé(felénk sétált és meg álltam egy kicsit előbb mintha őt várnám)a szívem kb a torkomba dobogott,és láttam már hogy távolról nézett hogy miért állok ott és nézem őt,amikor ide ért akkor mondtam neki hogy “szia el jössz velem randizni?” Erre ő meglepett fejje rám nézett és csak annyit mondott hogy nem ezt tiszteletben is tartottam és csak annyit mondtam hogy “oké köszi”.Na idáig nem is lenne baj csak hogy ezután rohadt sokszor láttam és utcán random szereztünk meg ilyenek,és nagyon sokat gondoltam rá,és ez még semmi,múlt héten hétfőn megyek be suliba (úgy tudtam hogy a csaj nem a mi sulinkba jár) és látom hogy ott van és az egyik haverommal beszélget,én meg mint valami hülye megálltam és gondolkodtam hogy oda menjek vagy ne,nem mertem oda menni,amikor be csengettek akkor az osztályba a haveromat megkérdeztem hogy ki volt az a csaj akivel beszélgetett,mintha nem tudnék semmit,a csaj nevét,instáját már rég tudtam mert haverok által elég könnyű volt megtalálni,erre azt mondja a haverom hogy “ja az unokahúgom” mondom baz*meg mindjárt megbolondulok,megkérdeztem tőle hogy ide jár-e a csaj “jah most kilences”(én 12-es vagyok)és megtudtam hogy a csaj 16 éves.Nem tudom idáig hogy nem láttam nálunk,de így nyilván azóta minden nap látom,mert szünetekben nyilván beszélget a haverommal,a haverom bemutatott neki,és már beszéltem is vele,mert amikor a haverom megy vele beszélgetni akkor megyek én is.Egyre jobban azt érzem hogy kezdek megbolondulni,és ráadásként a csaj rohadt kedves velem (mondjuk mindenkivel) és állandóan úgy érzem hogy ő is érez valamit de nem tudom hogy jó ötlet-e újra meg kérdezni hogy eljönne-e mondjuk egyet kajálni vagy valami,szerintetek jó ötlet lenne?

2022. dec. 3. 21:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Rohadt hosszú lett srry,csak ha elkezdek valamit mesélni minden apróság rá kitérek,rossz tulajdonság🤦🏼
2022. dec. 3. 21:22
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Sztem mindenkepp hivd el megegyszer.
2022. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első eset miatt simán azt hiheti, (főleg ha a haverjaidat is látta) hogy csak poénból/fogadásból hívtad el és a szándékaid nem komolyak. Ez lány szemmel nézve nem a legimponálóbb... Én a helyében kicsit gyanakodnék, hogy vajon egy gyerekes tréfa áll-e az érdeklődésed mögött. Viszont még egy próbát biztosan megér, de ne nyomulj, ne tolakodj, próbáld kivárni a megfelelő alkalmat (akár picit várathatod is), és ha úgy adódik és igent mond, próbáld tisztázni a parkban történteket is. Sok szerencsét!:)
2022. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Te sem vagy egy géniusz.
2022. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 az mondjuk lehet xd
2022. dec. 3. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyi szerintem hívd el :D

Veszeteni már úgy sem vesztesz,amúgy drukkolok neked!

2022. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha szokott inni, vagy szívni, lehet nem is emlékszik rád, mert be volt állva. Ha pedig nem, akkor amit a 3-as írt, de mindenképp megér 1 próbát, lehetőleg négyszemközt. Ne azt bánd meg, hogy meg sem próbáltad.
2022. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Szia Annamari, szeretném neked elmondani, hogy amikor múltkor randira hívtalak, az a hülye haverjaim miatt volt. sajnálom, hogy akkor elutasítottál, de érthető, hogy nem mentél el randizni egy random gyerekkel aki eléd állt az utcán. Most már jobban ismerjük egymást és nagyon szimpatikus vagy nekem, most eljössz velem egy randira?"
2022. dec. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 nem hiszem,láttam rajta azt a felismerést amikor meglátott hogy “bazmeg ez a f*sz hívott el randira” szóval ja,emlékszik rám
2022. dec. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!