Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy kiszemeltem, később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kiszemeltem, később kiderült, hogy van barátja, aztán nemrég megkeresett engem, hogy rám várt és szeretne megismerni, én meg nem tudtam mit mondani, mintha elmúlt a vágyam iránta?

Figyelt kérdés

Persze sokat szemeztünk és néha mosolyogtunk is egymásra.

Nagyon csalodtam, mikor lattam, hogy valakivel jár…


Pár hónapja szakitottak.


Megismerjem vagy hagyjam a francba?


2023. márc. 25. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg. Az nem kötelez semmire. Beszélgess vele, mint bárki mással. Majd alakulnak a dolgok valahogy. Legfeljebb nyersz egy értékes cimborát.


Ne foglalkozz, ami volt, hiszen ahhoz nincs közöd.

Ami lehet, ami van, ami lesz kertőtökkel, az tartozik rád.

Szükség van a ti korotokban megszerezhető tapasztalatokra, most annak van itt az ideje.

2023. márc. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ismerkedj vele, azzal sokat nem veszítesz!
2023. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki egy esélyt, hátha visszatérnek az érzelmeid.
2023. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
"rám várt és szeretne megismerni" - kamuszag a javából.
2023. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg
2023. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj vele, úgy mintha csak barátkoznál, aztán ha újra előjönnek az érzelmeid, akkor tud komolyodni a dolog, ha meg nem, akkor max szerzel egy jó barátot. Hajrá ;)
2023. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adj neki egy esélyt.
2023. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4# nem az. Szakítás után erősebb jelet küldött. én meg semlegesen viselkedtem vele, amióta kiderült hogy párkapcsolatban volt.

Ő lépett felém.

2023. márc. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!