Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csak szexet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Ő idősebb is, de nagyon csinos és tetszik meg persze okos is, de amikre utalgatott hogy ő lefeküdne velem, felesleges randizni. Én még szűz vagyok, ő már nem, de nem tudja rólam.

Szóval mit lenne érdemes tenni?



2023. máj. 10. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ha nem akar semmit, miért nem mondja meg?
2023. máj. 10. 22:25
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Erősen utalt rá.
2023. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondja meg mert érzi azt ha valóban kimondja hogy csak dugd meg, akkor valószínűleg nem fogod. Illetve etikett is. Ha egy csaj ilyet mond egy srácnak úgy hogy nem is ismeritek egymást rendesen ő is tudja hogy elég gáz.
2023. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha Szűz vagy, akkor egy szűz fickóval kéne lenned....

Én 31 évesen is ezt teszem próbálok ismerkedni, merészebb lenni és felülkerekedni az érzéseimben...

Csak nem szabad túlzásba esni, mert , akkor végzetes dolgok lehetnek.

Ha sokkal jobban megértitek egymást jobban fogjátok szeretni a testi örömötöket...

De csak akkor keress magadnak olyan partnert, ha úgy érzed ő az igazi és nem csal meg..

Én is csak azzal vagyok együtt, aki szeret...

Aki nem szeret azzal kevésbé vagyok együtt..

Ha úgy érzem nem hozzám illő, akkor keresek olyan társat akivel jól együtt élem le vele az életem, és boldogan.

2023. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engedd át magad, nem lehet semmi baj
2023. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondd már mi lett, tűkön ülve várjuk azóta is! 😂
2023. máj. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!