Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandos randi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, egy 17 éves fiúval kavargatunk már egy ideje. Megbeszéltük, hogy elmegyünk strandolni a jövő héten, ha már jön a jó idő. Ehhez szeretnék tanácsokat kérni.

Meg merjem ölelni amikor mindketten fürdőruhában vagyunk? Egy nem túl kivágott, vissza fogottabb darabot veszek majd fel.

A hajamat kiengedjem, vagy inkább fonjam? Mindkettő jól áll, mindkettő szereti. Melyik a jobb ilyenkor?

Legyen rajtam bármennyi smink? Nem szégyellem az arcom natúran, de a szempillaspirál mindig hatalmas önbizalmat ad.

Bocsánat a buta kérdésekért és köszönöm a segítséget!


2023. jún. 16. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a smink az le fog jönni, szerintem... Összefogva pedig jobb a haj, mert kevésbé lesz vizes.
2023. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

,,egy 17 éves fiúval kavargatunk"


Definiálnád a szó jelentését számodra? Sokan ,sokfélét értenek alatta.

2023. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Bikinit vegyél fel, és hagyd a sminket. Hadd lássa, hogy szexi vagy legalább egy évben egyszer 😂
2023. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!

Szimpatikusak vagyunk egymásnak, de kis léptekkel haladunk. Csók még nem volt, de már nyílt, hogy tetszünk a másiknak. :)


Kedves 3-as.

Miért kellene kitennem mindenemet, ha én nem ilyen vagyok? Nem is érezném magam komfortosan, ha egy rakat idegen lát olyan fürdőruhában, ami majdhogynem felesleges. +nincs is ilyenem :)

2023. jún. 16. 21:05
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Strandon mi a f#sznak randizni?
2023. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, miért ne lehetne? De akkor nevezzük sima találkozónak, ha számodra így komfortosabb. Ennek jegyében tudsz értelmesen hozzá szólni a témához? :)
2023. jún. 16. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem kavaras...
2023. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy menj amiben es ahogy kenyelmesen erzed magad, neki mar tetszel valszeg nem ezen fog mulni.
2023. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
A smink mindenképp leázik, vagy elkenődik, szóval szerintem azt hagyd. Az ölelés nyugodtan mehet, randin puszi is simán belefér, a kavargatás szóból ítélve pedig a csóktól sem lehettek már messze, szóval minden mehet, ami jól esik.:)
2023. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelni nem sminkelnék hiszen lejön,hajamat fonásban hordanám hiszen úgy kevésbé lesz vizes/zavaró.Viselkedni pedig úgy viselkedj ahogy szoktál és ahogy a helyzet adja.
2023. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!