Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandos randi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, egy 17 éves fiúval kavargatunk már egy ideje. Megbeszéltük, hogy elmegyünk strandolni a jövő héten, ha már jön a jó idő. Ehhez szeretnék tanácsokat kérni.

Meg merjem ölelni amikor mindketten fürdőruhában vagyunk? Egy nem túl kivágott, vissza fogottabb darabot veszek majd fel.

A hajamat kiengedjem, vagy inkább fonjam? Mindkettő jól áll, mindkettő szereti. Melyik a jobb ilyenkor?

Legyen rajtam bármennyi smink? Nem szégyellem az arcom natúran, de a szempillaspirál mindig hatalmas önbizalmat ad.

Bocsánat a buta kérdésekért és köszönöm a segítséget!


2023. jún. 16. 20:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat, sokat segített a döntések meghozatalában (lehet túl izgulom a dolgot, de ez normális, nem? :D), már meg is van fejben tervezve a nap.

Ha valakit érdekelnének a további dolgok:

Sminkelni nem fogok, a hajamat pedig össze fogom fonni. Azt úgy is megjegyezte a múltban, hogy nagyon tetszik neki. A fürdőruhám az az lesz, amit már előre kigondoltam. Nem fogok magamból többet mutatni, mint ami nekem komfortos.

Hogy lesz-e első nagyobb lépés? Majd inkább utána. Mindketten utáljuk a publikus nyalakodást, bármi is volt (pl. ő barátai, én barátnőim ott voltak a közelben) mi mindig figyeltünk, hogy ne tartson túl sokáig egy ölelés se, hogy mások ne érezzék rosszul magukat

2023. jún. 17. 06:26
 12/15 NTBS ***** válasza:
100%
Kényelmesen öltözz és érezd jól magad.
2023. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt, ahogy döntöttél, drukkolunk nektek!
2023. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy hogyan sikerült!
2023. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert előre is!:)
2023. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!