Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalasnak szamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés

Hazibuliban voltunk szombaton a baratnommel ahol ott volt a crushom is. Regiot bejon es a baratnom tudta ezt. Este a buliban csokoloztam a staccal de haza kellett mennem 11re.

Ma tudtam meg masoktol hogy miutan elmentem ök ketten összemelegedtek. Kerdeztem baratnomet mi tortent de tagadott mindent. Vegul a crushom bevallott mindent , en meg sirva elrohantam. Ilyenkor kire legyek merges? Mindkettojuk fontos nekem. Tudom tul lassu voltam a fiuval , a baratnom viszont bevallalosabb, de nekem ez nem megy.

16L


2023. júl. 31. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "összemelegedtek" mit is takar pontosan?
2023. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lassú voltál, hanem bután választottál magadnak, és ezekkel az idióta trend-kifejezésekkel élsz ahelyett, hogy lényegi kapcsolatokat építenél, és kicsit mértéktartóbb lennél, és morális alapon szereznél magadnak társakat, barátokat.
2023. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitol lenne megcsalas? Senki nem volt egyutt senkivel.


Egyreszt baratnonek en nem neveznek egy ilyen embert. Normalis baratno nem fekszik le az ember kiszemeltjevel.


Masreszt eloszor ismerkedni szoktak ez emberek, osszejonnek es aztan jon a szex. Nem voltal lassu, ahogy irtad. Ha csak szexre mentel volna, azt meg megteheted legkozelebb is.


Nem attol leszel egyutt a sraccal, hogy lefekszetek. Szerintem a csavo sem akar egyikotoktol sem tobbet. Igy barki megkaphatja ot is.

2023. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
16 évesen hova sietsz?
2023. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szingli, nincs ebben semmi megcsalás. Amúgy ha összemelegedtek, akkor ők sem semlegesek egymásnak, szóval ennyi erővel a barátnőd is lehetne rád mérges, hogy miért smároltál vele...
2023. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Semmi gond. A srácot golyón rúgni, a csajnak pofont kiosztani. Az a probléma az emberekkel, hogy előbb beszélnek, utána ütnek.
2023. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélni, hanem gondolkodni kell először...
2023. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a fiú ennyire könnyen belemegy a dologba, nézd a jó oldalát.... Lehet a barátnődet csak könnyed játszadozásra fogja használni. Te is ennyit vártál/vársz a sráctól?
2023. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ez megcsalasnak szamit? Este a buliban csokoloztam a staccal."



- Igen, ez 100%-ban megcsalás!

2023. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!