Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Tehát a volt barátommal lefeküdtem és sajnos kiszakadt a gumi, és ezt az együttlét végén vettük észre. Nagyon izgultam, hogy esetleg teherbe estem(szerencsére nem, vettem be esemény utánit, és tesztet is csináltam). Viszont a volt barátommal közös barátaink vannak és mindenkinek azzal fenyegetőzött, hogyha én terherbe fogok esni, akkor engem meg fog ölni. Nekem ez volt az ami lezár egy kapcsolatot, mondtam, hogy ennek itt vége. Normális ember mondana ilyet szerintetek?

2023. aug. 9. 02:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 18 évesek vagyunk.
2023. aug. 9. 02:33
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
El sem tudom mindani milyen rossz véleménnyel vagyok egy olyan emberről mint a volt barátod. Nagyon helyesen tetted, hogy megsazkítottad vele a kapcsolatot. Normális ember nem mond, nem gondol, és legfőképpen nem tesz ilyet. A volt párod nem normális. Kár hogy vele kellett lefeküdnöd, de legalább még időben léptél, és nem lettél terhes tőle. Szerencse hogy alkalmaztad az esemény utáni tabit. Ha elfogadsz egy javaslatot, ami az életben egy hasznos tanács. A jövőben csak olyan férfival feküdj le, akitől, akivel nem bánnád meg ha még akár véletlenül is becsúszik egy gyerek. Ez segít erkölcsösen helyes úton maradni, és nem züllesz le a szexualitásban. 30/F
2023. aug. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Már nem züllik le 😂
2023. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem normális, jól tetted, hogy szakítottál vele. Ha teheted, kerüld el jó messzire, és soha többé ne is találkozz vele. Aki ilyet képes mondani, az bármikor bekattanhat.
2023. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted hogy szakitottal.

Amugy tenyleg nem normalis.

2023. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a szüleidnek is szólnék erről, csak hogy tudjanak róla.
2023. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6# egyetértek, főleg ha szülei normálisak...
2023. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyet még nem is normális gondolni, nemhogy még hangosan ki is mondani. Mármint, miért mondanál ilyet? Miért nem inkább magadra vagy mérges vagy mittudom én, miért a barátnőd az, akit bántani kell? Jobb is egy ilyen emberrel szakítani, mert ebből látszik, hogy bármi is van, rögtön az első az, hogy bántaná a barátnőjét. Nagyon nem normális, menekülni kell az ilyenektől.
2023. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LuckyLevi ***** válasza:
54%
És elismerte, hogy ezt mondta? Nem csak ismerősök kavarnak?
2023. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miután szakítottunk elmondta, és nagyon mélyen a lelkembe gázolt. Bevallom nagyon bánt a dolog, első szerelmem volt. De ez ilyen.
2023. aug. 9. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!