Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet távkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet távkapcsolat két tini között?

Figyelt kérdés
A lányom (15 lesz novemberben) randizni kezdett egy sráccal, aki füreden lakik. Ő 16 éves. Szerintetek működhet a kapcsolatuk?

2023. aug. 26. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ezt ők tudják igazán, bár az esetek többségében az ilyen kapcsolatok úgy végződnek, hogy vagy az egyik, vagy a másik talál magának valakit a közeléből, és idővel elfelejtik egymást az online "párjával".
2023. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mekkora távolság?
2023. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi pesten élünk, ők füreden
2023. aug. 26. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kizárva ha van mindkettő elég érett hozzá. De nyilván úgy kell hozzáállni hogy nem feltétlen fog örökké tartani, egyik fél lehet közben kiszeret a másikból a fizikai együttlét hiánya miatt, a másikat lehet felemészti ez a hiány stb (tapasztalatból beszélek). Illetve számolni kell azzal is, hogy majd néha nem árt támogatni 1-1 talit az ifjú párnak.

Mivel távkapcsolat és a lányod elég fiatal még, javaslom, hogy érdeklődj sokat a srác felől normális módon, hogy megtudj róla et azt, és ha normálisnak tűnik az elmondottak alapján a srác akkor néha hívjátok át magatokhoz meg hasonlók hogy kicsit stabilabb lábakon álljon a kapcsolatuk.

2023. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez a jobbik eset, mert van vonat, aminek kb. 2 óra a menetideje. Ha szeretik egymást, akkor ennyit simán utazhatnak egymásért, illetve a másik fél szüleit is be kell avatni, hogy felváltva tudjanak egymáshoz utazni hétvégente.
2023. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Távkapcsolat szerintem nem szerencsés soha, de tinikorban amikor tombolnak a hormonok akkor a legkevésbé. Füred meg több is van ebben az országban. Mátrafüred, Tiszafüred, Balatonfüred
2023. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
#6 Szerintem pont tiniként működhet jobban, mert a hormonok hatása alatt az ember sokkal többet megtesz a másikért, mint később, alacsonyabb hormonszinttel.
2023. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2023. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Tudom-tudom, a lányod, de 16 alatt nem írhatsz ebbe a kategóriába :)
2023. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
biztos mukodik . csak nem jo . es szerintem felesleges is .
2023. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!