Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet távkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet távkapcsolat két tini között?

Figyelt kérdés
A lányom (15 lesz novemberben) randizni kezdett egy sráccal, aki füreden lakik. Ő 16 éves. Szerintetek működhet a kapcsolatuk?

2023. aug. 26. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Sok értelmét nem látom főleg ha kéthetente vagy havonta tudnának csak találkozni
2023. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Am tök hülyeség ez a 16 korhatár. Tini párkapcsolatok mégis csak a tini kor közepétől lehet(ne) ide írni. Olvastam értelmes kérdést 13 évestől is, amíg normálisan használja az oldalt, addig nem kéne hogy gond legyen.


Ha te vagy a szülő, és neked rendben van hogy a srác elmenjen hozzátok vagy később fordítva, szóval nem félévente 1x találkoznánk, akkor működhet. + Ha rendszeresen kommunikálnak emellett.

2023. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a távkapcsolatnak akkor van jövője, ha belátható időn belül közelebb tudnak kerülni egymáshoz. Esetünkben a lány várhatóan még 3, a fiú még 2 évig középiskolás lesz, amit bizonyára a jelenlegi iskolájában fog befejezni. Ilyen korban 2-3 év rengeteg idő.

A helyzetet javítja, hogy (ha a Füred Balatonfüredet jelenti), akkor Budapestről közvetlen busz és vonat is van a két település között, 2 órán belüli menetidővel.

2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor tud működni, ha megvan egy bizonyos időkeret, amit úgymond "ki kell bírni" egymás nélkül. Például fél évig, pár hónapig biztos tud működni, ha ott van közben a tudat, hogy jó, akkor ezután majd gyakran látni fogjuk egymást.

De volt olyan barátnőm gimiben, aki utolsó évben összejött egy miskolci sráccal Pestiként, és minden hétvégén felváltva utaztak egymáshoz, azóta is együtt vannak, és azóta is így csinálják. Úgyhogy nincs kizárva. De ők már felnőttek. Tinikorban nehezebb szerintem.

2023. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Ha megbeszélitek, hogy 2-3 hetente találkozhatnak akkor oké
2023. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat alatt nem mindegy mit értünk pl ha 1-2 órára laknak egymástól az még nem vagy nem igazán nevezhető annak ez általában 40-130km ha nem autót veszünk alapul. 2-3 órához közeledve már kicsit 3+ óra esetén viszont már annak nevezhető de heti pár alkalommal ez is kibírható. Budapestre jó a tömegközlekedés pár kívül eső hely van ahonnan sokat kellene utazni nagyon. Füred több is van pl Mátrafüredhez 1,5-2 óra Pest az szerintem baráti. Balatonfüred és Tiszafüred is elmennek de az kicsit hosszabb. Utóbbiban mondjuk nem nagyon vannak szép lányok vagy ha mégis akkor is olyanok. Ha onnan van a fiú akkor szerencsés ember lehet. Viszont ha Lilafüredi a srác akkor ott bizony eléggé sokat kell utazni minimum 3 óra. De van 6 órás tömegközlekedés is.
2023. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!