Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válaszoljak erre az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak erre az üzenetre?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Reagáltam egy tetszetős csaj képére privátban hogy remélem nem ütötte meg magát amikor leesett az égből. Viszonylag jól fogadta a bókot egy pár üzenetet még válatottunk. Ezután bedobtam hogy nem tetszik nekem hogy idegenek vagyunk egymás számára. Erre azt kérdezte hogy: "na és miért?"

Valami frappáns, flörtölős választ írnék de semmi ötletem nincs.

Mit válaszoljak szerintetek?

Köszönöm



2023. aug. 29. 08:37
 1/10 LuckyLevi ***** válasza:
66%
Mert idegenekkel nem fekszek le.
2023. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Idegeneket nem hívnék randira, nem vennék neki virágot, nem várnék meg a suli előtt stb.
2023. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
ez tipikus az az eset amikor csak a fiu erdeklodik a lany irant, a lany pedig csak letolja a fiut :D
2023. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen hulladék bók után örülj, hogy egyáltalán még visszaírt (bár ez amúgy jelentheti azt, hogy tetszel neki). #2-es válaszát javalom.
2023. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Csak remélheted, hogy nem olvassa a GYK-t :)
2023. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
#4 ugy beszelsz mintha a lanyok felsobbrenduek lennenek a fiuknal.
2023. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is a 2-es válasz lenne jó.
2023. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
#6 Nem felsőbbrendűek, csak szörnyen gáz egy ilyen bók és megértem, hogy sok ilyen szöveg egy idő után rohadt unalmas.
2023. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

"remélem nem ütötte meg magát amikor leesett az égből" :DDD

Ez nagyon vicces. Pont pár napja olvastam itt, hogy mennyire gáz elkérni valakinek a telefonszámát, ilyet egy fiatal nem csinál, csak az öregek.

Közben meg olyan szövegekkel csajoznak, ami már 30 éve is nagyon szakállas volt.

2023. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt mindenki jó szövegeket tudna kitalálni, élvezet lenne olvasni a gyikot.

Szerintem idáig jól csináltad, én is a kettest javasolom.

2023. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!