Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír elsőnek a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír elsőnek a csaj?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy héten kereszül irogattam egy csajjal. A beszélgetések tök jól és humorosan sikerülnek, mindketten aktivizálunk benne. A gond az hogyha én nem írok rá akkor ő sem, pedig mindig én teszem ezt.

Szerintetek nem kedvel? Vagy csak a lányok nem szeretnek elsőnek írni?

17/f



2023. szept. 5. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnek de par napig ne irj neki,ha igazan erdekled rad fog irni
2023. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kezdeményező fél, szóval egy ideig még neked kell hajtanod a dolgot. Párszor még keresd meg, aztán próbáld ki azt, amit előttem javasoltak.
2023. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ír,kezdeményez-csak nem veled.Ne feledd,nem te vagy az egyetlen érdeklődő...
2023. szept. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno megmondtam a (mostmár páromnak), hogy ő írjon, mert én magamtól nem fogok. Nem azért mert bunkó vagyok, hanem nem tudom mikor zavarom vagy mikor nem, van-e jobb dolga stb. Plusz én nem szeretek "idegenek" zaklatni magammal. Ha neki jó és alkalmas persze érdeklődöm, de magamtól szó szerint senkire nem szoktam ráírni. Aki olyan azt max felhívom (barátaim, anyum stb). De írni szinte soha.

Elfogadta, megértette és nem esett nehezére neki írnia.

2023. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Letörik a műkörmöd, hogy neked kell elsőnek írni, cicafiú? Nyaf-nyaf...
2023. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányként általában én voltam az érdeklődőbb fél, de mióta van olyan srác aki hozza azt a szintű érdeklődést amit én szoktam, azóta kevésbé írok én elsőnek. Ezt észre vettem tegnap, szóval ma én írtam. De én akkor szoktam írni ha van is mit, ami nem 4 óránként fordul elő.


Kérdezz rá ő miért nem ír, lehet elkényelmesedett annyira hogy tudja hogy te úgyis fogsz írni.

2023. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a csajom mindig o irt elsonek mikor megismertuk egymast.
2023. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne írj rá, majd ráír más! Te meg várhatod tovább a szőke hercegnőt fehér lovon, hogy megmentsen.
2023. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!