Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy működtök?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy működtök?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki tetszik nekem. Mikor először találkoztunk hosszasan nézett. Amikor lementem a lépcsőn, akkor is végig bámult, de full a szemembe nézve. Majd megint találkoztunk szünetben, és akkor is találkozott a tekintetünk. Ez volt az első alkalom. Azóta voltak összenézések. Legutóbb mikor rá néztem azt vettem észre, hogy már bámul. Viszont vannak időszakok mikor rám sem néz. Nem igazán tudok kiigazodni, hogy mi van… Olyanok jutnak eszembe, hogy direkt nem néz, hogy ne higgyem azt, hogy tetszek neki. Az is előjön, hogy csak azért néz, mert pont előtte vagyok. Nem akarom el bízni magam, de az első találkozásunk elég intenzív volt, mert full bele bámult a szemembe. A lényeg, hogy nem tudom mi van. Én is szoktam nézni, de attól félek, hogy a flegma fejem miatt félreért. Ha nektek tetszik egy lány, miért nem kezdeményeztek annak ellenére, hogy ő is néz titeket?
2023. szept. 9. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
jól
2023. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
úgy hogy ha meglátunk egy szép lányt akkor feláll a kukink
2023. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam, hogy csak a látvány jut nektek, mert normális nőnek az ilyen kisfiúk nem kellenek. Kisfiúk🍼🍼
2023. szept. 9. 19:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán célszerű lenne beszélgetni vele. Akkor sok minden ki szokott derülni.
2023. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást, nem tudom a nevét sem.
2023. szept. 9. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van?

A fiúnak pont ugyanezt kell tennie, ha ismerkedni szeretne.

De egyenjogúság van, szóval te is meglépheted ezt.

2023. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
A fiúk (férfiak) nagyon primitíven, kiszámíthatóan működnek. Sokan kedvezően fogadják, ha az ellenkező nemű közeledik és nem nekik kell megtenni ezt a lépést.
2023. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 9. 19:48
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
a 7-es femináci böfögését is töröljétek ne csak az én kommentem
2023. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

A különbség az, hogy ő igazat mondott.

De akkor lehet úgy mondani, hogy a férfiak egyszerűbb természetűek.

2023. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!