Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok honnan lehet tudni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok honnan lehet tudni ha tetszik nektek egy fiú? Milyen jeleket adtok? Mi az ami biztos jel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szemkontaktus szerintem a legbeszédesebb ha még nem beszéltünk. Ha meg beszéltünk, akkor ezt szerintem érzi az ember, hogy nyitott e a másik
2023. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vidám vagyok a közelében.. keresem a társaságát. És nem utasítom el a közeledését
2023. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
2. Van azért amikor picit magadba fordulsz és nem igazán lehet bwszélni veled..
2023. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tini lányoknál ez kiszámíthatatlan.mint kb a fiúknál is. Lehet szándékos nem is ad jelet.

Mondjuk szerintem a szeme csillogása mindenkit elárul.

2023. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4. Persze a szem csillogasa ..hiheto.
2023. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5,miért? te nem tudsz olvasni valaki tekintetéből? szerintem az sokmindent elárul. Testbeszéd... fontosabb,mint a kimondott szó
2023. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A pupilla kitágulása bizonyított dolog. Ugyan én nem szoktam figyelni, de ha eléggé figyelsz, levonhatsz pár következtetést. Én személy szerint próbálom őket jobb kedvre deríteni egy-egy viccel, megpróbálom önmagamat adni, hogy tudjam, hogy viszonyul felém. Nem kifejezetten keresem a társaságát, bár ez is teljesen lány függő. Valaki simán odamegy a fiúhoz, valaki csak távolról vizslatja.
márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.Az a baj ez barati dolog.. sosem fog le esni hogy tetszik neked .A ferfiaknak nagyon egyertelmu jel kell. pl: erintesek, simogatas, puszi, oleles . A hajdobalast mar sok no le irta hogy nem azert csinaljak mert tetszik nekik a ferfi , de erdekes a hulye szakemberek ezt allitjak meg mindig.
márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!