Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok!! Milyen jeleket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok!! Milyen jeleket adtok, ha tetszik nekik egy lány, illetve ezekre milyen viszonzást várnátok ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én levegőnek veszem, hát ezek utám nyilván nem várok el semmit...
2021. nov. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szemezés, mosolygás.
2021. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Neked tetszik valaki?
2021. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyton nézem. Próbálok vele beszélgetni. Keresem a lehetőséget, hogy hozzáérjek. Visszajelzésként ugyanezeket várom viszont.
2021. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Részemről:


Általában keresem a kiszemelt leányzót a tekintetemmel.


Igyekszek a közelében lenni és függően attól éppen mikor mennyi önbizalmam van (általában adott helyen és időben alkohol sokat tud segíteni) igyekszek bármilyen ürüggyel beszélgetést kezdeményezni vele.


Rólam könnyű elmondani, ha egy lány tetszik, mert egy, nem nagyon rejtem véka alá, kettő, általában sokszor témába hozom barátok előtt, illetve mikor vele beszélgetek mindig a szemébe nézek és figyelek arra, amit mond így akarva-akaratlanul szoktam az általa elmondottakra hivatkozni a későbbi beszélgetéseink során. Ezek sokszor olyan apró részletek, amikre a lány nem is számol, hogy megjegyzem.


Ezekre általában meglepődés a reakció, pozitív értelemben persze.


-


Viszonzás terén semmi lehetetlent nem várok el.


Nézzen a szemembe mikor beszélgetünk, a testbeszédéből, szóhasználatából, tekintetéből fogom látni, hogy érez-e valamit vagy sem.


Amit én rögtön észreveszek és egy hatalmas plusz pontként könyvelek el, ha nála is az általam használt odafigyelést és visszaemlékezést vélem felfedezni a beszélgetéseink során, mert így látom, hogy érdeklődik irántam és valóban fontos vagyok neki.



Amiket itt leírtam számomra alap dolgok, tehát gondolom (és remélem) senki számára nem írtam le újat és/vagy meglepőt.


21/F - Amiket leírtam nem reprezentálja se a velem egyidős, se a fiatalabb/idősebb korosztályt. Mindenki más, csak úgy, mint lányoknál.

2021. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!