Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliba, aki tetszik. Elég sokat szemezgetünk. Pontosabban mindig ő kezdeményezi. Nem tudom miért, de nekem nagyon bejön. Ma viszont hallottam a barátait, ahogyan próbálják meggyőzni az egyik fiút arról, hogy lógjanak velük. ( Ő nem volt ott akkor )

Idézem a barátait : Na gyere már, jó lesz! Csak 3 nap! Drogozunk, füvezünk, baszunk.

Háth, ez elég kiábrándító. Azt érzem, hogy ő is benne van ebben az egészben. Az egyik felem azt mondja, hogy benne van. A másik, hogy nem, mert nem így ismertem meg. Kitűnő tanuló, szeret olvasni, nem az a nőcsábász típus. Igaz, hogy szokott baromkodni, de nem azzal, hogy másokat bánt. Lényeg, hogy most eléggé kiábrándultam belőle. Hagyni is akarom a francba, de a suli miatt minden nap látom.


2023. szept. 13. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ő nincs is benne az ilyenekbe. Sose ítélj félinformációk alapján.

Ismerd meg, légy résen, aztán ki fog derülni.

2023. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

"Drogozunk, füvezünk, baszunk."

Ez csak duma, nyomi gyerekek igy szoktak dumálni.

2023. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy duma, mert beszéltek nyelv vizsgárol is, hogy majd azután csinálnak valamit.
2023. szept. 13. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár igaz, akár nem, ahogy az első válaszoló is írta, ne ítélj félinformációk alapján.

Lehet benne van, lehet nem.

Majd megismered és akkor ábrándulhatsz belőle kifelé, ha mégis olyan

2023. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3# ahogy mondtam, csak duma. de igazából csak bulizni akarnak. Csak hülye szöveggel tolják.
2023. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ítélj ennyiből. Mi a barátaimmal például mindig szoktuk mondani, hogy megyünk a füves helyre, de igazából vizipipázni megyünk, csak a bejáratnál van egy ledes marihuána levél. Aztán elneveztük füves helynek, pedig köze sincs a kábszerhez. Szóval előbb informálódj és csak utána gondolkodj el a folytatáson.
2023. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Háth, fogalmam sincs. De, ha alapból csak “bulizásról” lenne szó se tetszene ez az egész.
2023. szept. 13. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor innentől próbáld elkerülni.
2023. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 had szorakozzon mar
2023. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt csinál, amit szeretne. Nem egyezik meg az értékrendünk. Mindenki máshogy szórakozik.
2023. szept. 14. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!