Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék jelenleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék jelenleg?

Figyelt kérdés

Sosem volt még kapcsolatom. Március óta azt hittem alakul az első komoly dolog. Nem csak rózsaszín köd volt. Nagyon megszerettem a lányt, hosszútávra terveztem, aztán egyszer csak talált mást és azóta képtelen vagyok elfelejteni, én hülye még utána is próbálkoztam, és egyszerűen szeretem.

Mit tehetnék? Úgy érzem semmi szükségem erre. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán valaha ezek után bízni tudok egy lányban, vagy egyáltalán az igazi szerelemben (amire vágyom). Ki akarom kapcsolni magam az elkövetkezendő időben. Mit tegyek, hogy elfoglaljam magam és tudatosan csakis magamra koncentráljak?

19/F



2023. szept. 22. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiket te szeretsz. Ha nem tudod miket szeretsz akkor legyen az az elfoglaltságod, hogy megtalálod.
2023. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Korral jár: keresgélünk, vagy megtaláljuk most, vagy máskor.

Fel a fejjel.


Lesz olyan is, amikor te válsz meg attól, aki téged szeret, de te kiszerettél belőle.


Szervezz kirándulásokat a haveri körrel, jó kiállítások nyílnak, remek koncerteket adnak.


Az élet megy tovább.

2023. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs “haveri köröm”…
2023. szept. 23. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elsönek azon dolgozz
2023. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Haverok nélkül nagyon nehéz csajozni. Ha a baráti kapcsolataid sincsenek, akkor megfelelő társ sem tudsz lenni. A barátnőd legjobb barátjának is kell lenned.
2023. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

5-ös

És ha valaki csak csajt akar de barátokat/haverokat nem?

2023. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az úgy nehezen fog menni. A baráti kapcsolatok (kis túlzással) csak abban különböznek, hogy nincs bennük intimitás. Ha nincsenek barátaid, akkor olyan alapvető szociális képességeid fognak hiányozni, amik nélkül nem lehet hosszú távon kapcsolatot fenntartani.
2023. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval egy olyan személy, akinek nincs rendszeres kialakított baráti köre (jelenleg), az nem érdemes egy kapcsolatra? Ezt szeretnéd mondani?
2023. szept. 23. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a lányt felejtsd el. Hová van az írva, hogy az első legyen a végleges. Valami nem tetszett neki és mást keresett.

Ne keseregj, hanem dolgozz azon (de ne erőnek erejével), hogy lépj kapcsolatba egy lánnyal. Ha tudod, hogy miért szakított, akkor efölött gondolkozz el.

2023. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen, ezt mondom. El is magyaráztam, hogy miért gondolom így.
2023. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!