Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kretén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kretén iskolatársaim cikiznek, mert szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy lánnyal, akivel összejöttem. Ezt néhány srác megtudta a suliban, akik eddig is cikiztek, mert jó tanuló vagyok. (Szerencsére nem egy osztályba járok velük.) Kérdezgették, hogy mit csináltunk együtt, erre azt mondtam semmi közük hozzá. Azóta fejhangon, affektálva visonganak, ha meglátnak, meg cuppognak a levegőbe, mint egy idióta. Igyekeztem nem törődni velük, de idegesít, hogy még mindig ezen pörögnek.

2023. okt. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza: "Tudnék neked segíteni valahogy, hogy neked is legyen partnered?"
2023. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én kiröhögném őket, és lazán megkérdezném, hogy irigyek-e
2023. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
"Jaj, kis barátom, remélem neked is sikerül egyszer majd barátnőd szerezni!"
2023. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőlük, hogy milyen érzés szinglinek lenni. Persze, ez gonosz dolog, de hát ők kezdték... Ha nem akarsz ennyire támadó lenni, akkor fogadd meg a többiek tanácsát.:)
2023. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeznem, hogy milyen a szingli elete, milyen erzes hogy nincs senki aki kedvel teged?
2023. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyon szemét akarnék lenni, azt kérdezném, hogy féltékenyek-e, mert nekik is tetszem, de tudom, hogy az ilyen balfácánok sokra képesek, úgyhogy ez maradjon meg köztünk belső poénnak.

Szerintem jól teszed, ha semmit nem reagálsz, az ilyen faék egyszerűségűeket ez idegesíti a legjobban, meg úgyis megunják majd.

2023. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Óvodások. Ők még ott tartanak, hogy meglátnak egy csinos lányt, akkor összevihognak, nyerítenek.
2023. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
"minden csoda 3 napig tart"
2023. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!