Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha dobott miert nez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dobott miert nez?

Figyelt kérdés
Atfutottam az oldalt, de ilyet nem talaltam. Egy fiuval 2 honapig beszelgettunk es tetszettunk egymasnak, majd nyariszunetben egyik nap nem irt. Nem akartam nagy ugyet csinalni belole, de egy het utan azert rakerdeztem, hogy mi a baj. Azt mondta nem volt net, meg ido. Azota sem beszeltunk, de most suliban rendszeresen eszreveszem, hogy engem nez. Ez most mi?
2023. okt. 11. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, mit akar. Kész e egy kapcsolatra, de bejössz neki. Legalábbis külsőre.
2023. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, de a kapcsolatban bizonytalan.
2023. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem csak te tetszel neki és azért tűnt el mert akkor épp valaki más volt neki fontosabb. De ha gondolod légy kezdeményezöbb kicsit, és elválik hogy mi lesz.
2023. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!