Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne nézzen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a reggeli buszon aki év eleje óta sokszor szemez velem. Hét elején leült mellém, és megpróbált velem beszélgetni. Megkértem hogy hagyjon békén, mert nem volt szimpatikus. Ő ezt tudomásul vette és elült mellőlem. Azóta a busz hátuljába ül, de néha azon kapom, hogy néz engem. Nagyon zavar, hogyan tudjam elérni, hogy ne bámuljon?

2023. okt. 14. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sehogy, hiába szólsz neki hogy hagyja abba, az nem jelent semmit. Foglald el magad valamivel a buszon.
2023. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
szerintem látja hogy zavar és csakazértis csinálja.. nézzed őt te is aztán majd ha lesüti a szemét vége lesz
2023. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nézz a homlokára, vagy ha látod akkor a cipőjére. Nem viccelek. Nagyon sokan zavarba jönnek ha nem a szemükbe nézel hanem a homlokukra vagy a lábukra, és kényelmetlenül érzik magukat. Alapjáraton nem adnám ezt a tanácsot senkinek, de ha tényleg idegesít, próbáld meg.
2023. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos sehogy, mert azért ez zaklatásnak nem minősül. Valahogy tényleg foglald le magad, olvass, játssz a mobilodon, próbálj meg háttal ülni neki.


Az a baj, hogy szerintem már te is gyakrabban nézel rá mint egy átlag emberre... mint amikor fáj a nyelved ha hozzáérsz a fogadhoz, és azért érsz hozzá többször :D


A #2es jól írja nézz rá, persze ne mosolyogj közbe, bár gondolom amúgy sem mosolyognál. A legjobb az lenne, hogyha olyan megalázó helyzetbe tudnád hozni, hogy úgy csinálsz mintha szemeznél vele de valójában a mögötte lévő jó pasival szemezel :D, Persze nyilván ezt ilyen tervezetten nehéz, meg ha nem vagy jó színész akkor átlátszó is lenne. De azért vicces volt belegondolni. De lehet meg sem érdemelné azért ezt, lehet észre se veszi, hogy te észreveszed és csak nagyon szépnek tart és nem akar rosszat neked csak nézni téged.


Elhiszem, hogy nagyon sz4r lehet.

Én férfiként mostanában gondolkoztam el azon, hogy még ha nagyon jóképű is vagy, akkor se bámulnak meg rengetegen, nem füttyögnek oda a lányok neked az utcán(nyilván a világsztárok kivételek, bár a füttyögést szerintem ők sem kapják meg :D) És szerintem a többi férfi nevében is mondhatom, hogy azért egyszer kétszer jól esne nekünk ilyen, kib4szott ego növelő lenne.

Viszont ha egy nagyon szép lány lennék és a tömött buszon érezném magamon a Józsi bácsik tekintetét is minden áldott nap... na hát az tényleg nagyon szar lehet azért.

2023. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha elfordulsz, vagy ha direkt háttal ülsz neki. Persze az alap problémát nem oldja meg, de ha a szóból nem ért, akkor nem nagyon tehetsz mást.
2023. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Én azt gondolom, hogy nem jó, ha túlreagálod a dolgokat. Feltehetően a buszos "kirándulások" alapján szimpi voltál neki, és megpróbálkozott azzal, hogy megismerjen. Erre nem voltál nyitott, és ha jól értem, ezt tiszteletben tartotta.

Azt gondolom, semmi jogalapon nem kérheted és nem is várhatod el, hogy ne nézzen, elvégre szerintem neked is volt már olyan fiú, akit figyeltél, mert bejött...

Gondold végig, fordított helyzetben hogy viselkednél!


Ha nem állandósult a nézés, ha nem lép be a személyes életteredbe, akkor szerintem semmi gond ezzel.


Ha erre is érzékeny vagy, akkor az már nem biztos, hogy a másik félnél jelent problémát (csak).

2023. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
középső ujjal vakard az orrod, azt hátha észreveszi.
2023. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
vagy egy idő után abbahagyja, nem tudsz mit kezdeni vele.
2023. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Mindig a busz másik végébe ülj, mint ahol ő van. Amúgy minek szemeztél vele, ha nekem nem szimpi? Ő ezt bátorításnak vette.
2023. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Vagy határozottabban szólj neki, vagy próbáld ignorálni.
2023. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!