Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne nézzen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a reggeli buszon aki év eleje óta sokszor szemez velem. Hét elején leült mellém, és megpróbált velem beszélgetni. Megkértem hogy hagyjon békén, mert nem volt szimpatikus. Ő ezt tudomásul vette és elült mellőlem. Azóta a busz hátuljába ül, de néha azon kapom, hogy néz engem. Nagyon zavar, hogyan tudjam elérni, hogy ne bámuljon?

2023. okt. 14. 14:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. #9 Olyan emberekkel is szoktam szemezni gyakorlásként akik nem jönnek be, hogy ne jöjjek zavarba ha olyannal akarok aki bejön.
2023. okt. 15. 07:54
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem a #9es vagyok.


Értékelem, az őszinteségedet, mert nyilván te is tudod, hogy lesznek akik elítélnek ezért. Viszont így, ugye magadnak kerested a bajt. Ha szemezel gyakorlásképpen, akkor legalább az arcod/tested többi részével ne add a hamis pozitív jelzéseket!

Nagyon sok állat, az emberrel egyetemben sokat tud kommunikálni a szemekk. A kutyáknál is jelenthet szeretetet amikor egymást nézik, és az embernek is eltörhet a keze ha sokat nézi a másikat. És sokszor nüansznyi különbségek is elegek, persze a legtöbb emberben/állatban ezeknek az észrevétele a génekben vannak, azért érdemes odafigyelni erre.

2023. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

"Azóta a busz hátuljába ül, de néha azon kapom, hogy néz engem."

Mégis hogy kapod rajta? Hirtelen hátrafordulsz és ránézel? Amúgy mit csináljon? Azért van a szeme, hogy nézzen. De nekem úgy tűnik, hogy eddig szórakoztál vele, direkt hülyítetted a szemezéssel, most meg fel vagy háborodva azon, hogy bámul. Ha viszont rád sem nézne, hanem kifelé bámulna az ablakon, akkor nyilván az lenne a bajod. Figyelemhiányos kis fruska vagy. Reméljük idővel kinövöd.

2023. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
17%

Én csak annyit fűzök ehhez hozzá, hogy:

In the year 4545

You ain't gonna need your teeth, won't need your eyes

You won't find a thing to chew

Nobody's gonna look at you

2023. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Nyomd ki a szemét
2023. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

"Olyan emberekkel is szoktam szemezni gyakorlásként akik nem jönnek be, hogy ne jöjjek zavarba ha olyannal akarok aki bejön."

Így már értem miért tartják velem, boomerrel a szemkontaktust kis fruskák a metrón, villamoson. 😂

Abban a tévhitben éltem eddig, hogy esetleg sugar daddyt keresnek.

Legközelebb majd megkérdezem, hogy mi van, gyakorolsz?

2023. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Ne szemezz olyannal, aki nem jön be. Bunkóság.

2023. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
A fogalmazása elárulta, hogy mindkettő kérdést ugyanaz a felnőtt ember írta ki. A tinik nem ilyen szavakkal írnak és beszélnek manapság és helyesen írni sem tudnak.
2023. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem zavar, hogy 17-es már belinkelte előtted? :D

Amúgy látható a fogalmazáson, hogy nem két különböző ember írta a két kérdést, hanem ugyanaz.

2023. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!