Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs parntnerem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nincs parntnerem szalagavató keringőre?

Figyelt kérdés
Ha rossz kategóriában van a kérdés bocsánat, nem tudtam melyik lehetne a megfelelő. Szóval Decemberben lesz a szalagavatóm, és az iskolámnak van egy olyan szabálya, hogy nemhogy külsőst nem hozhatunk, de még iskolán belül is csak a saját évfolyamunkból lehet táncpartnert választani, így akit akartam, nem tudtam felkérni. Na már most az évfolyamomon nem ismerek lányokat, és mivel a keringőt én mindig is egy kicsit intimebb dolognak tartottam, nem akartam azt sem, hogy csak random sorsoljanak hozzám valakit, így úgy döntöttem, hogyha én nem leszek felkérve akkor nem táncolok. Ahogy az várható volt, nem is lettem, nem vagyok túl népszerű, én vagyok a sulinak az a fura, kicsit bogaras rocker sráca, aki mindig kitűnik a tömegből, de mindig csak ugyanazzal a 3 emberrel látják aki szóba áll vele. Így hát nem is jelentkeztem keringőzni, úgy voltam vele amúgy is szülinapi bulija lesz haveromnak, az osztálytánc után úgyis lelépek inkább oda ünnepelni, úgyis csak egyszer tizennyolc éves az ember haverja. Viszont havernak közben az Anyja kikötötte, hogy szeretné ha részt venne a szalagavatón, és azóta nálunk meg az osztályfőnök nyomja egyre jobban, hogy vegyünk részt, merthogy ez miattunk van szervezve, hogy utoljára bulizzunk együtt, blablabla. Így hát nem megyek osztálytánc után nagyon sehova, max az italos pulthoz, és most egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy meg fogom e én ezt a döntésemet bánni. Manapság már nincsenek bálok meg ilyesmik, ahol az emberek keringőzhetnének, a fiatalok kb. a szalagavatójukon keringőznek először és utoljára. Egyszeri alkalom. Attól tartok, hogy ott fogom egyedül nézni egy pohár valamivel a kezemben ahogy a többiek keringőznek, és egy kicsit belekeseredek a látványba. Szerintetek meg fogom bánni, hogy nem táncolok?

2023. okt. 19. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Én már olvasás közben azt is megbántam volna a helyedben hogy egyáltalán részt vennék ezen. Ezer meg egy jobb módon is el tudnám ütni az időt, mint sem ott legEk ahol nem feltétlenül érzem jól magam. Biztos hogy kitalálnék magamnak valami alternatív programot amit élvezek.
2023. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megbánod-e majd akkor dől el ha odajutsz, addig senki meg nem mondja hogy fogod lereagálni.

Én azt mondom, hogyha tudsz akkor menj el, táncolj, akklr biztos nem bánod meg hogy nem tetted meg :D

2023. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom te meg fogod-e bánni, DE én nem bántam meg hogy nem keringőztem. Osztálytánc buli volt, utána piálni buli volt. Én nem is akartam alapjáraton keringőzni, túl sok problémát láttam ezzel kapcsolatban, plusz ruha, plusz próba, kellemetlen ha olyan lánnyal kell, akivel nem szeretnél vagy fordítva. Szóval én személy szerint nem bántam meg, hogy kihagytam a 6 perces táncot az életemből. Ahogy kivettem az írásodból neked is olyan a suli hogy minden osztály ad egy táncot és egy keringőt.
2023. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%

Sima osztálytáncon részt veszel? Az is fun.

Keringő meg nem feltétlen éri meg olyannal akivel alapból nem akarnál táncolni.

2023. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Én nekem is ugyan ez a helyzetem van. Csak én barátnőmmel szerettem volna aki lejjebb jár.

Szerintem se éri meg egy random lánnyal táncolni. Próbáld meg hátha megengedik. Én 1:1 megmondtam a titkárnak, hogy én csak vele táncolok, szóval ugyse lesz több embernek párja. Végül nem jött össze, de például két csaj együtt táncol. (túl sok lány van az egész suliba) Nem hagyod ki életed legfontosabb dolgát, az a végén a buli lesz, és a közös emlékek.

2023. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Szakmunkásba jártam még pár éve, nekünk nem volt ilyen keringő táncunk. Nem tudom, hogy most van-e vagy ez csak a gimnáziumokra vonatkozik.

Gondolom nem nagyon kedveled az osztályod vagy a suli közösséget, így meg főleg nem.

Elhiszem, hogy jó lenne táncolni, de ha nincs rá lehetőséged akkor hiába...

Egyedül abban bizakodhatsz, hogy később egy olyan suliba vagy munkahelyre kerülsz ahol feledtetik veled ezt az űrt.

2023. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagy buli volt anno a keringő, még a próbákra is szerettem járni vasárnap délelőttönként. Igaz, nálunk nem volt ilyen hülye szabály hogy csak évfolyamról lehet párt találni, úgyhogy én minden évben keringőztem, mert elég magas voltam már 14 évesen is a végzős csajokhoz. Akkoriban ez tök nagy megtiszteltetés volt hogy egy kis gólyát felkér egy végzős lány. Aztán meg mivel minden évben táncoltam (valamikor mind a két turnusban) kb alap embere lettem a szallagavatónak, és előre meg volt már beszélve hogy következő évben kivel táncolok. Sose bántam meg, nagyon nagy élmény volt mindig a főpróba, éles előtt a kis iszogatás az öltözőben stb. Mondjuk én alapból nagyon szeretek szerepelni, most egyetemen is imádok kiállni mikrofonnal prezentációt tartani a nagy előadókban, de egyik osztálytársam sem bánta meg végül hogy táncolt. Szerintem próbáld ki, kár lenne kihagyni. Azt biztos nem bánod meg ha kipróbálod :)
2023. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Én kihagytam és nem bánom. Nem csak a keringőt, az egészet. Sajnos nálunk ez nem egészen arról szólt amitől kéne, így a kötelező tűzés után elvonultam hátra és csak a legvégén kértem fel egy külsős barátom, amikor bárki bárkit felkérhetett.
2023. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

"Ahogy az várható volt, nem is lettem, nem vagyok túl népszerű, én vagyok a sulinak az a fura, kicsit bogaras rocker sráca, aki mindig kitűnik a tömegből, de mindig csak ugyanazzal a 3 emberrel látják aki szóba áll vele."

Annyira erőltetettek ezek a kamu kérdések! 😂

Lehet, hogy nagyon jó és népszerű írónő vagy, kedves kérdező és falják a csöpögős limonádé regényeidet a tinilányok, de ha egy képzeletbeli rocker srác nevében teszel fel egy kamu kérdést, akkor egyrészt ne ömlengj ilyen hosszan, a fiúk nem tennék, másrészt próbáld meg a rocker tini fiúk nyelvezetét, stílusát, szókincsét és helyesírását magadra ölteni.

Annyira átlátszó, hogy nem tini vagy és nem is újságíró (azok ritkán tudnak helyesen írni), szerkesztő vagy, korrektor, vagy író. 😂

De semmiképp nem szalagavatóra készülő tini (srác). 😂

Amúgy hol lehet fizetett kérdezőnek jelentkezni a gyakorihoz? 😂

2023. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én akkor érezném rosszul magam, ha kötelező lenne és rámerőltetnék. Inkább dzsúdó, karate vagy kosáredzésre megyek táncpróbák helyett, mert ott érzem jól magam, az a saját közegem, a tánc nem.
2023. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!