Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feltünősködnek állandóan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltünősködnek állandóan?

Figyelt kérdés
Bármikor bárhol vagyok a fiúk állandóan feltűnősködnek körülöttem. Pl a buszon direkt mögém ülnek, a kajáldába mellém ülnek, állandóan feltűnősködnek ha rájuk nézek mosolyognak. De az összes ezt csinálja ezért nem értem!

2023. okt. 23. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Jól nézel ki, ami a jelek szerint a legutóbbi kérdésed óta sem változott. Hány válasz kell még ahhoz, hogy megértsed?
2023. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Szép vagy, próbálnak felszedni. Mostmár többször ne kérdezd meg!
2023. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek kérdezem meg!
2023. okt. 23. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Van barátod? Szívesen bevezetlek mindenbe.

25F

2023. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm de nem szükséges
2023. okt. 23. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Pff és még válogat is... Remélem két tucat macska mellett kotsz majd ki a végén.
2023. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 de jó indulatú vagy!! Mit gondolsz a bevezetés alatt?! Inkább fejdsd ki jobban ne szitkozódj
2023. okt. 23. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Gondoltam ismerkedünk, beszélgetünk. Egyre többet, napról napra, hónapról hónapra. Egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy egyre többször találkozunk, majd elkezd hiányozni a másik, ha nincs ott velünk, elhangzik az első szeretlek. Folytatjuk a talalkozgatast, egymásba szeretünk végérvényesen, osszekotlozunk.. Elvegzel te is valami egyetemet, közös vállalkozásba kezdünk, örökbe fogadunk egy kutyát, meghazasodunk. Megszületik az első közös gyermekünk, örökbe fogadunk megint egy kutyát, majd megint gyermekünk születik.

Neveljük őket.

Raebredunk, hogy telik az idő miutan a kutyák elhunytak már és a gyerkőcök kirepültek, így eldöntjük, hogy ideje világot látni és a tőzsdére visszük a céget, eladjuk, kiszálunk.

Megnézünk mindent együtt, amit valaha akartunk, sajnos előjönnek a problémák, amik az idős korral járnak. Főleg nekem. Sajnálatos módon elhunyok, jóval előbb, mint te.

Az utánam maradó űrt pedig 2 tucat macskával próbálod majd meg kitölteni.



Valahogy így értettem.

2023. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 ki hagynám
2023. okt. 23. 21:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg elég bunkó volt a 6os, de a 8ast tök szépen leírta, a macskás részt kivéve.
2023. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!