Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma lesz egy halloween party...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz egy halloween party amin az összes barátnőm ott lesz és megigértem nekik hogy elmegyek és kedvem is van hozzá. Viszont?

Figyelt kérdés

De akit szeretek fiu minden baratnom ugymond ellenzi az egész kapcsolatot és a fiu sem szeretne igy el jonni plussz a lányok sem látnák szivesen.A fiuval par napja nem beszélünk intenzíven mert megharagudott rám és megvan egymás lokátora nekunk a telefonunkon, nem tudom hogy az lenne a jó döntés hogy 1. Elviszem a telom és meglátja hogy ott vagyok és ideges lesz.

2. Itthon hagyom a telom es elmegyek ugy hogy nem tudja meg.?



2023. okt. 28. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megette a fene azt a kapcsolatot, ahol nincs ennyi bizalom, meg hazudozni "kell".
2023. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyiket csinaljam?
2023. okt. 28. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyosak ezek a kis gyerekjátszmák.
2023. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
1.
2023. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hogyan éled meg ezt a lokátor dolgot? Kinek az ötlete volt?
2023. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én jól élem meg minden baratommal bevan kapcsolva. Ha nem irunk vissza tudjuk hol a másik. De nyilván nem azt nézegetem percenkent hogy ki hol van.
nov. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!