Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Balaton Sound, VOLT, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Balaton Sound, VOLT, vagy a Sziget a jobb?

Figyelt kérdés

Először mennék fesztiválozni,még 1x sem voltam,de nem tudom hogy melyik az amelyik a legextrémebb élményt tudná átadni.


Fontos szempont: a hangulat,előadok, eddigi élmények (kinek,hol voltak a legjobb élményei),és persze a csajok. Itt arra gondolok hogy általában melyik fesztiválon adják magukat könnyebben,esetleg itt is jöhetnek személyes tapasztalatok. :)


17/F



2019. jún. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mind a három fesztiválon van olyan aki könnyen adja magát.
2019. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagy bukta lessz szamodra , bármelyikre is mész.
2019. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
haha, ha neked direkt fesztivál kell ahhoz hogy lefeküdj valakivel, akkor ott sem fogsz hódítani
2019. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Tök jó hogy válaszoltatok a kérdésre :) Én sem voltam még egyiken sem. Szerintem nézd meg a fellépőket és válassz azalapján neked melyik a szimpatikus.


A lányokról meg annyit hogy az összesen több ezer ember fordul meg mindegyik fesztiválon ugyanannyi esélyed lesz.

2019. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Régen rossz ha ezért akarsz fesztiválra menni...Az olyan lányok akiket te keresel nagyon nagy elvárásokkal lesznek..Minimum,hogy fizeted nekik az egész estét,és nyilván nem egy olcsó piát fognak inni..Illetve jól is kell kinézned,ha ezek megvannak akkor bármelyik fesztiválon találsz ilyet.
2019. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Fishing on Orfű
2019. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Na neked, még egy dagatt részeg bula sem dőlne be.. pökhendi bohóc..
2019. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó hogy a válaszolókból 2 ember értette a kérdést. :) (köszönöm az 1 es és a 4 es válaszolónak.)

A többinek gratulálok az értelmező képességeihez. :)

2019. jún. 16. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a sziget fesztival a kedvencem. Votam Balaton soundon is, iden is megyek mindkettore.

A hangulat szerintem szigeten sokkal jobb, ott tobb a program is es tobb is a hely, ember

Az eloadok a te izlesedtol fugg, szerintem iden BS jobb mint sziget. Sziget nekem iden csalodas volt, eloadok szempontjabol, de meg igy is megyek egy napra

Gondolom nagyon jo noket akarsz felszedni, de akik korodbeliek - idosebbek valoszinu nem akarnak majd veled kavarni - azok biztos nem fognak veled lefekudni max smarolnak veled miutan meghivtad oket valamire.

A legtobb tini tarsasagban megy, de igazabol beprobalkozhatsz kulfoldieknel, ott talan tobb szerencsevel jarsz.

En lany vagyok, szoval annyira nem tudok tippeket adni. De ne csak azert menj hogy megfektess valakit, mert csalodott leszel. Menj azert mert jo buli, es probalj nyitott lenni, ugy tobb eselyed van felszedni valakit

2019. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eddig a Soundon voltam először idén (VIP) de innentől minden évben ott leszek... ez mindent elmagyaráz! Brutális party!! Yolo!💪🏻
2019. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!